bugün

şiddetli değilse, çok ciddi bir nedeni de yoksa erkeğin zekasına göre sona erer kavga. dudağa yapışarak da noktalayabilir hatta ondan sonrası da kavganın hırsıyla farklı, keyifli bir hal alır.
(bkz: fahrettin cüreklibatur)
(bkz: ölmüş olabilir)
(bkz: çok film izliyosun sen)
kavga sebebi o kadar sudandır ki. yapma denilmiştir etme denilmiştir yok anlayacağı yok karşı tarafın mecburen susturucu niyetine kullanılan bir yöntemdir.
her zaman işe yaramayacak yöntemdir. ters tepebilitesi çok yüksek olan harekettir. çanta, vazo, vb. eşyaların olmadığı bir ortamda yapılmasında ve uygulama esnasında gözlerin açık olmasında fayda vardır. zira gözler kapanırsa gelen tokadı ya da nesneyi göremezsin mazallah. *
kavga sebebini yok etmemekle birlikte geçici olarak erteleyen durumdur.
(bkz: ne yapacağımı bilemedim bi an)
boyle egzantrik olaylara hiç gerek yok.
(bkz: i love the way you lie)
aşktır.*
tahammülsüz bir erkeğin çok konuşan sevgilisini susturmak için başvurduğu son çaredir. nerden mi biliyorum? ee aykut.
çivi çiviyi söker. tartışmanın harareti aşkın harareti ile sönebilir. (tabi tartışma hayati önem taşımıyorsa)
Filimlerde olur ancak bizde sonu ayrılık olur genelde haa olursada çok şehvetli bi harekettir kavga edesi gelir insanın hep.
kavga eden taraflar erkekse işin rengi değişir.
dizilerin vazgeçilmezi. *
eğer çete kavgasıysa işin rengi değişir. düşünüyorum da harlem'de, compton'da zenciler birbirlerini böyle öpüyor, abooo. *
eğer kadın kavgasıysa işin rengi acayip değişir. düşünüyorum da iki kadın kavga ederken aniden öpüşmeye başlasa.... çok seksi olur!
lik: http://www.youtube.com/watch?v=MWh9AU3FDIA

- adamı böyle yere serer işte.
bunu yapan sevgiliyse, ardından unutulmayacak bir anının hafızaya kazınması muhtemeldir.
filmlerde birbirini öldürecek derecede kavga ederken birden öpüşmeye başlıyolar ya işte o en sevdiğim sahne.
o kadar abartılacak bir durum değil. sen kızgınsın bir şey olmuş kavgasını yapıyorsun kız geliyor dudağına yapışıyor, ama senin yaptığın hatadan dolayı kızdan özür dilerken kızın dudağa yapışması nefis bir şeydir, her iki durumu da yaşadığım için yazıyorum.
çok bekledim yapsınlar diye ama (bkz: yapmadılar)
ne dert bırakır ne tasa.
(bkz: sus ve devam et)
(bkz: yazarların fantezileri)
gerçek hayatta filmlerdeki etkiyi yapar mı acep deyu hep merak ettiğim edim?