bugün

pearl harbor filminde güzelliğini bize sunan fakat diğer filmlerinde farklı bir görüntü çizen bayan
van helsing filminde çok karizma gözüken ve filmdeki giysilerine bayıldığım oyuncu ablamız
vampir rolünün çok yakıştığı sayılı hollywood güzellerinden birisidir.. underworld ve underworld: evolution daki performansıyla beni çıldırtan fıstık.
van helsing'teki, kont dracula ile zoraki olarak dans ettiği sahnede beni yiyip bitiren, 1973 londra doğumlu güzel, müthiş, elf çakması aktris.

edit: ayrıca seksi..
ne zaman görsem niye bu kadar güzel diye kendi kendime sorduğum kadın.
güzel olmayan ama karizmatik yüz hatlarına sahip kadın oyuncu.
(bkz: serendipity)
the aviator da aşık olduğum insan ava gardner ı canlandırarak kalbimde taht kurmuş insan. kendisine de aşık oldum.

(bkz: iki kadın bir adam)
underworld filmlerindeki kadın vampir rolüne daha iyi yakışan kimse olamaz dedirten ve yine filmde gözleri maviye büründüğü zaman çok karizmatik olan film oyuncusu hatun.
sivri dişlerle daha bir egzotik olan süt beyaz oyuncu.
keira knightley ile birlikte ingiltereden de güzel hatun çıkabileceğinin kanıtıdır kendisi.
ardına hafif yakıcı bahar güneşini almış bulut gibi.

gördüğünüz pak bir bulut, hissettiğiniz hoş bir sıcaklık.

sıcak mı yoksa pak mı?

bilemeyeceğim, ikisi bir arada işte.
(bkz: click)
yüz hatları etkileyici olan kadın.
en seksi vampir. (bkz: underworld)
underworld filmlerini izleme nedeni.
esquire tarafından "yaşayan en seksi kadın" ünvanını kazanmıştır. e haketmiştir.
aslında uzun uzun yazarım çünkü hayatımda gördüğüm en seksi en güzel kadın ve en yakından takip ettiğim oyuncu.inanılmaz bir oyuncu ve duygularını iyi belli ediyor pearl harbour da olduğu gibi.vücudunu iyi kullanıyor underworld te olduğu gibi.komik biri click te olduğu gibi.sexy biri van helsing de olduğu gibi.fazla konuşmaya gerek yok müthiş bir oyuncu.
(bkz: en başkaymışsın)
(bkz: kate back in sale)
güzelliğine hayran olmuşken, cannes film festivali jürisi arkada oturup durur beyaz koltuklar da

bir güzellik çarpar göze, adeta bir melek, duru bir güzellik,

kate beckinsale dir işte o. bir an kim olduğu çıkarılamayk tekrar hayran olunur.

ve tekrar (bkz: en başkaymışsın)
oynadığı filmlerde yüzünün hep değiştiği, başka bir görüntüye büründüğü yetenekli oyuncu. van helsing, emma, serendipity, click, tiptoes filmlerinde hakikaten de hep kate backinsale mi oynuyor diye düşündürtür. van helsingde bir başka güzeldir.
jest ve mimiklerini çok iyi kullanabilen bir oyuncu. ayrıca çok güzeldir kendileri.
iki kez dünyanın en güzel kadını seçilmiştir. bence ölene kadar da seçilmelidir.

tanrının kusursuz güzelliği bahşettiği kadınlardandır...

http://images.fanpop.com/...insale-68489_1024_768.jpg

neredeyse sıfır makyajla;

http://imageshack.us/f/338/katekleoo.jpg/

bu gülüşe de evimi satarım ayrıca;

http://i1106.hizliresim.com/2011/6/26/10366.jpg
cok farkli bir havasi olan kadin ve ilerleyen yasina ragmen hala cok guzel.

büdüt : ayrica daha once kimse soylememis ama sahsen kendisini evangeline lilly'ye cok benzetmekteyim. bunu da soylemeden gecemedim.