bugün

öp de başına koy kastamonu'yu dedirtir.
doğası yeter, insanlarının iyiliği yeter...
görsel
gülümseten tabelalar.
kastamonu entegre -> Mdf & sunta
taş köprü. sarımsak.
(bkz: daday)
cumhuriyet ve atatürk sevgisi olmayan şehir.
(bkz: kastamonu pastırması)
idda ederim atatürkü sevmezler bkz seçimler ve referandum.
akla bkm mutfak cok guzel hareketlerin bir skeci olan 'dolana dolana anadolu' programinda kastamonu tarihini anlattiklari skec geldi.
güzel kızları.
ormanları
kanyonları
çekme helvası (çok da sevmem)
bi tane dalyaprak.
allah işte erkek arkadaşı kankjası mel kastamonuludur. garibim beni kastamonulu sanıyor. gerçekten çok yazık.

ermeni köyleri olan ormanı bol ilimizdir.
(bkz: sarımsak)
Eşsiz doğası. Gitmek nasip oldu gerçekten doğası harika, şehir merkezi de fena değil. Taşköprü, araç ve adını hatirlayamadigim, bir kaç ilçesini de gördüm, yasanilacak bir şehir.
https://www.youtube.com/watch?v=JeXIRdCcttw
--spoiler--
allah işte erkek arkadaşı kankjası mel kastamonuludur.
--spoiler--

allahin mali, turkce ogren once. Ben kastamonu lular dalyapraktir mi dedim?
Bir tane diye ozellikle belirttim.
demekki o dalyaprakta kastamonulu degilmis.
araptir kesin.
denizi, yeşilliği, tertemiz havası, kır pidesi, elması armudu fındığı cevizi kestanesi sarımsağı, tertemiz içilebilir suyu, büyük çoğunluğu saf ve temiz kalabilmiş yerli halkıdır. en önemlisi memleket olması.

akla gelmeyenler ise yerlilerinin veya başka şehirlerde doğup büyümüş olanların "eşeklerle" münasebetlerde bulunmaması. onun için giresun taraflarına bakmak lazım.

(bkz: frank lucas)

ermeni köyü falanda bol yok her şehirde olan kadar var. onun için gene doğu karadeniz taraflarına bakmak lazım malum geçmişleri pontus rumlarına dayanıyor. kastamonu bildiğin türk yurdudur.
doğası muhteşem olan bu güzelim yerin kara ekmeğini mutlaka denemelisiniz.

bir de tarihi eser kaçakçıları denilen şerefsizler dağını taşını delmekten vazgeçerlerse iyi olacak.
hiçbi şey.
(bkz: tirit)
Mehmet ismiyle bağdaştı kafamda. Her Mehmet Kastamonulu gibi geliyor artık. Gerçekten Mehmet ismi Kastamonu'da diğer illere oranla çok daha fazla mı acaba?
evleridir.

görsel
görsel