bugün

evleridir.

görsel
görsel
Mehmet ismiyle bağdaştı kafamda. Her Mehmet Kastamonulu gibi geliyor artık. Gerçekten Mehmet ismi Kastamonu'da diğer illere oranla çok daha fazla mı acaba?
(bkz: tirit)
hiçbi şey.
doğası muhteşem olan bu güzelim yerin kara ekmeğini mutlaka denemelisiniz.

bir de tarihi eser kaçakçıları denilen şerefsizler dağını taşını delmekten vazgeçerlerse iyi olacak.
denizi, yeşilliği, tertemiz havası, kır pidesi, elması armudu fındığı cevizi kestanesi sarımsağı, tertemiz içilebilir suyu, büyük çoğunluğu saf ve temiz kalabilmiş yerli halkıdır. en önemlisi memleket olması.

akla gelmeyenler ise yerlilerinin veya başka şehirlerde doğup büyümüş olanların "eşeklerle" münasebetlerde bulunmaması. onun için giresun taraflarına bakmak lazım.

(bkz: frank lucas)

ermeni köyü falanda bol yok her şehirde olan kadar var. onun için gene doğu karadeniz taraflarına bakmak lazım malum geçmişleri pontus rumlarına dayanıyor. kastamonu bildiğin türk yurdudur.
--spoiler--
allah işte erkek arkadaşı kankjası mel kastamonuludur.
--spoiler--

allahin mali, turkce ogren once. Ben kastamonu lular dalyapraktir mi dedim?
Bir tane diye ozellikle belirttim.
demekki o dalyaprakta kastamonulu degilmis.
araptir kesin.
https://www.youtube.com/watch?v=JeXIRdCcttw
Eşsiz doğası. Gitmek nasip oldu gerçekten doğası harika, şehir merkezi de fena değil. Taşköprü, araç ve adını hatirlayamadigim, bir kaç ilçesini de gördüm, yasanilacak bir şehir.
(bkz: sarımsak)
allah işte erkek arkadaşı kankjası mel kastamonuludur. garibim beni kastamonulu sanıyor. gerçekten çok yazık.

ermeni köyleri olan ormanı bol ilimizdir.
bi tane dalyaprak.
güzel kızları.
ormanları
kanyonları
çekme helvası (çok da sevmem)
akla bkm mutfak cok guzel hareketlerin bir skeci olan 'dolana dolana anadolu' programinda kastamonu tarihini anlattiklari skec geldi.
idda ederim atatürkü sevmezler bkz seçimler ve referandum.
(bkz: kastamonu pastırması)
cumhuriyet ve atatürk sevgisi olmayan şehir.
(bkz: daday)
taş köprü. sarımsak.
kastamonu entegre -> Mdf & sunta
görsel
gülümseten tabelalar.
öp de başına koy kastamonu'yu dedirtir.
doğası yeter, insanlarının iyiliği yeter...
gereksiz bir yer, gereksiz insanlar, boz ayı.
"Kuzeyin sessiz şehri"

Kuzeyde kalmasından ve merkezin 4 tarafı dağlarla çevrili olmasından ötürü bir hayli soğuktur.

Hele bir kalesi vardır, sanırsınız ormanların içinde tepeye kurulan ve vadiye bakan bi elf kalesi. Giriş kapısına uzanan yılan gibi kıvrılan ince bir yol. (Hani şu filmlerde bi atlı hızlı hızlı geçer ya heh işte öyle bi yol) Orta dünya gibi mübarek. Ama kuzeyde tabi. Ve tabi ağaçların yerini binalar almadan önceki hali bu.
herşey bir yanadir ama en cok.
şerife bacı.