bugün

Kıskanıyordur.
daha sonra diğer kıza saldırabilir.
Gençken yapardık şimdi öyle değil yazmış bir ablamız. Diyorki ergenlik. Daha tartışmaya açık bir konu değil gibi?
senpatik kızdır...
gençken yapardık..
konuşurken, oturup kalkarken, bakışından bile sürekli modellendirilmeme yönleri. zira kızlar sürekli incelenip üzerlerinde modellemeler yapılır.
- hımmm yüzüme direk baktı, biraz zorlasam götürürüm ben bu kızı.
- bacak bacak üstüne attı, kesin aranıyor.
- şunu dedi şöyledir kesin, bunu dedi böyledir kesin, şunu giymiş şudur, bunu sürmüş budur, vıdı vıdı...
(bkz: elmyra)
Gereksiz ve çocuksu bir davranıştır. Seven kişi yanınızda olması gerektiğini zaten bilir. Kelepçelense bile durdurulamayan insanları yanınızda gezdirmeyin.
Sanki karşıdan gelen kız sevgilisini yiyecek kaçıracak. Iııy görgüsüz sanki hiç görmemiş tabii bu iç ses.
komik gelendir. Cidden bir kaç kez yaşanmışlığı var, sanki elinden kapacakmışız gibi görüntü sergiliyor.
evden çıkarmasın daha iyi. ya o yokken ne olacak ? ona kim yapışacak ? ah aah tatlım sevgilin dışarıda korumasız dolaşıyor !! belki kızlar omzuna çarpıp geçiyor.. afedersin deyip utanıyor filan sonra da sevgilin önemli değil diyor. ayy ben daraldım bak şimdi. gerçi öyle yapmamalı bir kız karşıdaki kızdan korktuğunu belirtir bu. en fazla kıza acı çektirirsin. karşı savunmalık bir olay olmadıkça asla bir başka kız karşında böyle ezilme kızım !
normalde yapışmıyor demektir. Senin aşk anlayışına tüküreyim.
Elektrik almasın diye topraklama yapıyordur.
Kadınsı davranış. ne var bunda, doğal. her canlı doğası gereği olanı yapar. karşı cinse karşı erkeğini korumaya geçmektir. son derece doğal davranış. ha yani bir kadın geçtiğinde önünüzden hayvan gibi poposuna dönüp bakmanızı eleştirmeyen hemcinslerim kalkmışlar lololololo...

la gidin, kendinize bakın önce.
Değişik bir ruh haline sahip olan ve herkes sevgilisini kapmak için tetikte bekliyor zanneden, özgüven yoksunu kızlar.
(bkz: özgüven eksikliği)
dünyanın onun ve sevgilisi etrafında döndüğünü sanan salak kızdır.
medeni gelişimini tamamlamamıştır. bu hareket erkeği de utandırmıyorsa o da medeni gelişimini tamamlamamıştır. demek ki sorun yok.
görsel ileride olunca dövmesini yaptırcam dövmesini
Çarşıda sık gördüğüm durum.

Hayır yani bana ne senin sevgilinden ne sülük gibi yapışıyorsun?
elektrik almasın diye topraklama yapıyordur.
ilerde sevgilim olursa yapacağım şeydir zaten zar zor bulmuşum bir zahmet yapışayım.
aynısından iki cinste de vardır herkes zombi gibi tuttuğunu avlıyor sanki aptal sürüsü (böyleleri izmir'e gelmesin)
Böyle yüzünden tutup kendine çevirmeler falan yemiycem kız sevgilini
çocuğun burnunu kemiriyo bacağını falan okşuyo bakmasın diye.

(burda yazar içinden çok şey söyledi ama yazmadı)

Fondotenini temizleseydin de yüz yüze baksaydınız keşke.

Hayır kitap okuyorum dikkatimi dağıttınız iki günlük sahte aşkınızında yalan duygularınızında ıstırabını ..im.

iyi akşamlar.
koruyucu, kollayıcı, sahiplenicidir. hatundur. sevmeyi sevilmeyi hak eder. kıskanmayan kadın hatun olamaz...