bugün

Özgüven eksikliği olan ve farkında olmadan kendini küçük düşürücü bi hareket yapan kızlardır.
Ayy haspam! Sıkı tut kaçmasın diye cevap vermek istediğim hemcinslerimdir .
sonra benim yanımda kızın götüne mi baktın sen der. hadi bakalım kolay gelsin.
Hiç unutmuyorum üniversite birinci sınıftayız. Aynı fakültede okuduğumuz bir çocuk var ve o çocuk bana benim -hâlâ- sevdiğim çocuğu anımsatıyor. Çocuğu ne zaman görsem tutulup kalıyorum , o aklıma geliyor , sanki karşımdaki oymuş gibi mal gibi hiçbir şey yapmadan çocuğa bakıyorum. Çocuğun kız arkadaşı varmış. Tabi kız beni çocuğa bakarken görünce bahçede , yemekhanede , kantinde yanlış anlıyor doğal olarak. Ben baktıkça ona yanaşır gibi olurdu. Ama ben onda sevdiğim kişiyi görüyordum. Tabi bunu hiçbir zaman söyleyecek muhabbetim olmadı onlarda. Büyük ihtimal ben o yaştayken onlar da son sınıf olacak ki bir daha hiç görmedim diğer seneler. Ama küçük de olsa bir ihtimal eğer bu yazıyı okursanız - özellikle sevgilisine baktığım güzel hemcinsim - bana göstermiş olduğun bu sabırlı davranışından dolayı teşekkür ederim. Umarım çok mutlusunuzdur. Sevgiler.
Sevgilisine zerre sevgi duymaz. Tek derdi diğer kızlar tarafından yalnız görülmemek eziklik hissi yaşamamaktır.
Kezbandır.
Bi sevgili sende var sanki denilesi kızdır.Evet özgüvensiz.
özgüvensiz kızlardır.
koruyucu, kollayıcı, sahiplenicidir. hatundur. sevmeyi sevilmeyi hak eder. kıskanmayan kadın hatun olamaz...
Böyle yüzünden tutup kendine çevirmeler falan yemiycem kız sevgilini
çocuğun burnunu kemiriyo bacağını falan okşuyo bakmasın diye.

(burda yazar içinden çok şey söyledi ama yazmadı)

Fondotenini temizleseydin de yüz yüze baksaydınız keşke.

Hayır kitap okuyorum dikkatimi dağıttınız iki günlük sahte aşkınızında yalan duygularınızında ıstırabını ..im.

iyi akşamlar.
aynısından iki cinste de vardır herkes zombi gibi tuttuğunu avlıyor sanki aptal sürüsü (böyleleri izmir'e gelmesin)
ilerde sevgilim olursa yapacağım şeydir zaten zar zor bulmuşum bir zahmet yapışayım.
elektrik almasın diye topraklama yapıyordur.
Çarşıda sık gördüğüm durum.

Hayır yani bana ne senin sevgilinden ne sülük gibi yapışıyorsun?
görsel ileride olunca dövmesini yaptırcam dövmesini
medeni gelişimini tamamlamamıştır. bu hareket erkeği de utandırmıyorsa o da medeni gelişimini tamamlamamıştır. demek ki sorun yok.
dünyanın onun ve sevgilisi etrafında döndüğünü sanan salak kızdır.
(bkz: özgüven eksikliği)
Değişik bir ruh haline sahip olan ve herkes sevgilisini kapmak için tetikte bekliyor zanneden, özgüven yoksunu kızlar.
Kadınsı davranış. ne var bunda, doğal. her canlı doğası gereği olanı yapar. karşı cinse karşı erkeğini korumaya geçmektir. son derece doğal davranış. ha yani bir kadın geçtiğinde önünüzden hayvan gibi poposuna dönüp bakmanızı eleştirmeyen hemcinslerim kalkmışlar lololololo...

la gidin, kendinize bakın önce.
Elektrik almasın diye topraklama yapıyordur.
normalde yapışmıyor demektir. Senin aşk anlayışına tüküreyim.
evden çıkarmasın daha iyi. ya o yokken ne olacak ? ona kim yapışacak ? ah aah tatlım sevgilin dışarıda korumasız dolaşıyor !! belki kızlar omzuna çarpıp geçiyor.. afedersin deyip utanıyor filan sonra da sevgilin önemli değil diyor. ayy ben daraldım bak şimdi. gerçi öyle yapmamalı bir kız karşıdaki kızdan korktuğunu belirtir bu. en fazla kıza acı çektirirsin. karşı savunmalık bir olay olmadıkça asla bir başka kız karşında böyle ezilme kızım !
komik gelendir. Cidden bir kaç kez yaşanmışlığı var, sanki elinden kapacakmışız gibi görüntü sergiliyor.
Sanki karşıdan gelen kız sevgilisini yiyecek kaçıracak. Iııy görgüsüz sanki hiç görmemiş tabii bu iç ses.