bugün

tabiatıyla kendi hemcinslerini tanıyan kızdır.
kaldırımın yanına parkettiği arabasına uzun uzun bakan, birileri geçerken gidip kaputun üstüne oturarak ayağının tekini lastiğin üzerine koyan adamın vermek istediği mesajla aynı mesajdır.

kendine güveni olmayan kızlardır.
yapanın aksine yapılanın gururunu okşar, ona bağlı olduğunu, başka kızlarla sevişmesinin onun için kabus gibi bir şey olduğu anlamına gelirki erkeğin suratında tatlı bir gülümseme belirebilir. Fakat konu didiklendiğinde kızın kendine olan güvensizliği daha sonraki bu ve bunun gibi hareketleri ilişkiyi yıpratacak dereceye getirebilir. Velhasıl kelam; ''karşıdan kız gelirken sevgilisine yapışmak'' sahlepin üstüne atılan tarçın gibidir, çok atılırsa içilmeyecek duruma gelir. * *
karşıdan gelen kızın, bu tepki üzerine onure olması durumudur.
kırk yılın başı sevgili bulmuş, onu da karşıdan gelen güzel kıza kaptırmak istemeyen ezik kız tipinin kronik davranışı. zaten bir tek senin sevgilin var, yoldan gelip geçen kızlar da sevgilin için kuyruğa geçmiş, herkes eni kıskanıyor..
akıl fikir diyorum, daha ne diyeyim!

ayrıca da: seviyorsan özgür bırak canım kardeşim.
kız değildir, koaladır.
kendi kendini rezil eden kızdır. haline gülünesidir.
''-bak bu çocuk benim sevgilim sakın göz teması bile kurayım deme oyarım seni sürtük..'' anlamında bi yapışmadır.
En nefret ettiğim insan tipi. Hayır zannedersin yanındaki biscolata erkeği. Bi de bakış atar, "sende varmı benimki gibi sevgili" der gibi. *
bu davranışın iki sebebi hatta üç sebebi vardır.

birincisi; diğer yazarların da belirttiği gibi dişi kişinin özgüvensiz oluşundan kaynaklanır. sevgilisi tarafından desteğe, yetmezse uzman desteğine ihtiyacı vardır.

ikincisi; yine bir yazarın belirttiği gibi karşıdaki kızın bakışından rahatsız olan kızdır. zira böyle kızlar gerçekten oluyor. gönül isterdi ki olmasın, ama sırf sevgilisi var diye bir erkeğe bakan ve hır çıkarmak isteyen kızlar maalesef mevcut. bunlar için tıp ne diyor bakmak lazım.

üçüncü ve sonuncusu ise; erkeğin yavşak olmasıdır. o kızın o erkekle bok işi mi vardır bilinmez ama erkek yanındaki sevgilisine aldırmadan kız keser. bunu bilen dişi kişi de koluna yapışmak suretiyle olası bir kesişme durumunda kendini hatırlatmak, karşıdaki dişiye göz dağı vermek* amacıyla erkeğin koluna yapışır.

böyle durumlara inanın çok üzülüyorum. her üç durumda da ortak olan bana göre tek nokta var, o da çiftin arasındaki ilişkinin yüzeyselliği. eğer karşılıklı olarak birbirlerinin sevgilerine inansalar; ne o kızda özgüven eksikliği olur* ne başka bi kızın bakışını takar, ne de erkek dişi kişinin yanında başka kızlara bakar. keşke böyle şeyler olmasa sözlük. sevmediğin insanın yanında işin ne? hep entrikacılık. insan ırkı olarak entrika merakımız yüzünden başımıza gelmeyen bok kalmıyor sonra.
Sevgilisine baktığım kızdır. Çok eğlenceli bir olay şöyle ki yılışık bir çift gördüğümüzde bir de çocuk güzelse bütün seksapelimizle çocukla göz teması kuruyoruz, kız triplere girip sevgilisine yapışıyor, sonra araları bozuluyor bak bakalım bir daha bu sıcakta yılış yılış gezebiliyorlar mı sokakta.
Tipik Türk kizlaridir.
bunun sahibi benim demek isteyen kızdır. engel olamadığı şey ise sevgilisi durumu farketse bile karşıdan gelen kızla kesişecektir.
karşıdan kız gelirken kızın kendisini neden bir anda yapıştığını anlamayan erkekler kadar zeka seviyelerinde kıtlık görülen yaratıklar.
Kendisini spartacus sanıp gardını alan kızlardır.
benim gibi nerde ne zaman yanında bir kız varken normalde hiç pas vermeyen kızların üzerine atladığını farkeden erkeklerin anlayabildiği kızlardır. haklılar abi kadınlarda yarış tribi var kabul edelim.
tutsun tutsun.. tom cruise ya kapacaklardır elinden.
kötü hissettirir.
Partnerini sevdiğini hissettirme çabası gösteren dişi bireydir.
sizi bakarken görürse muhtemelen "ıma aşkıaaam, hep büüle yapiyüsüüüün" diyebilir.
olur bazen öyle. hem belki o an koluna girmek istemiştir. belki ayağı acıyordur tutmuştur sıkıca kolunu. ne varmış ki hem. olur yani bazen olur.
Kadınlar aleminde bunlara "minnoş kedi kadın" denir ve türünün en tehlikelisidir.
Sevgili adı altındaki kurbanını sinsice ele geçirirken, zamanla yüzünde kanarya yutmuş kedi ifadesi oluşur. Rakibelerini değil sevmek, acı çektirmenin yüzlerce tarzının neredeyse içgüdüsel olarak yaparlar. Erkeklerin hiç fark etmediği bu kadın türünü bütün kadınlar bilir. Bilmeyenlerde içgüdüsel olarak bilir.
Şahsiyetli bir erkek şu anahtar cümleyi kuran kadından derhal kaçmalıdır:"Sensiz nefes bile alamıyorum"
kezbandır. biz erkekler öyle miyiz? karşıdan ricky martin gelse yine yapışmam ben kıza. kelebek gibi adam nolcak. *
bu adam benim yan gözle bakma mesajını vermeye çalışan kızdır.