bugün

Nefes alması.
Türklüğüne bağlı kadınlar inanılmaz değerli oluyor benim nazarımda. Çünkü bu haslette sadakat , inanç, güven her şey var .
Fiziksel özellik söylemek gerekirse, Türk kadını fenotip özellikleri genelde . Siyah ve düz saç beyaz veya buğday ten , delici kara gözler ve dik bir duruş .
tecrübeye göre değişir. romantik ve cinsel tecrübeye doymuş biri ciddi ilişki arar. doymamış biri bolca flört ve seks için uğraşır. bu kadar basit...
Dişi bir kadın olması.
Para.

Bu saatten sonra sorry.
Artık herhangi bir cins için dükkanım kapalı lakin bir ara şunu çok aradım bulamadım arkadaşlar siktir edin bulamıyorsunuz.

görsel
karşı cins olması.
Kebap yemeyi sevmesi.
Pembe nüfus cüzdanı.
faydalı şeyler öğrenip öğretebilmesi.

bir de bunun faydasız şeyler bilip öğreten versiyonu var, evlerden ırak. ömür tüketir, düşünme yetini bozar, ruhunu doğrar, devamlı sorun çıkarır ve bunu marifet sayar, hayat bitirir.

hani şu yaşlanınca yüzünde derin çizgiler taşıyan, beli bükülmüş sulu gözlü ihtiyarlar var ya, hah işte onlar böyleleri yüzünden bu hale geldi.
Bana karşı nazik olması.

Benim karşıma çıkanlarsa kırıp kırıp sonra bir şey olmamış gibi davrananlardı.
Daha önce de yazmışımdır büyük ihtimalle ama sadakat bu özelliklerin başında geliyor.

Tabi genelde bunu da beceremeyip kürkçü dükkanında stalker kadrosunda işe başlıyorlar.

Yazık kafana.
Ruhun cinsiyeti yoktur.

Karşı cinste bir şey aramayın.
Ne arıyorsanız kendinizde arayın.
Aramayıp bulamadıysanız da bekleyin
Sizi arayanlar bulsun.
her "karşı cinse" göre değişir.
ben sunca senelik hayatımda anladım ki insanlık ve merhamet her sey arkadaslar. normalde begenmeyeceginiz insanı bile güzellestirebiliyor.
Ayaklarının güzel olması.
antep fıstıklarının içini ayıklayıp bana vermesi.
kafa dengi olması.
Beyaz ten.
bir baltaya sap olamadıma benzemesi.(genel kanıya göre bundan vazgeçildi.)
bir baltaya sap olamadıma benzememesi.
Türk olması. Türk olsun da gerisi her türlü çözülür.

Gözleri çekik, ayakları minik olsaydı iyi olurdu ama önemi yok be..
Geçinmeye gönlü olsun yeter.
Sevgi, saygı ve sadakat.

Bır bütün olduğundan bence tek bir özellik.
görsel

saçlarında yılan olmasın yeter.