bugün

nasıl bir kafa yaşadığını hiç merak etmediğim erkektir.

o ne amk ot gibi hayat. arada bir değişiklik olsun. hatta önce aldat sonra boşa siktirsin gitsin.
karı gibi adamdır.
allahtan korkmakta, karısına ettiği sadakat yeminini tutmakta, yuvasına sahip çıkmaktadır.

helal olsun kendisine.
çok az değildir.
namuslu aklı başında her erkek böyledir.
sadıktır.
doğasının gereğini yapmayan, nefsine hükmeden erkek. erkek doğası gereği çok eşli takılmak ister. dindar olmasam da hatta yer yer islamdan şüphe etsem de bence 4 eş hakı gayet mantıklı. kanunlarla kurallarla erkeği tek eşliliğe zorlamak maalesef aldatmasına sebep oluyor. ya napsaydı. ulan ben sevgilimi bile aldattım. eşimi mi aldatmayacam adskjnalkdsa. (sevgili demeyelim gerçi. kızı sevmiyodum amk )
sanmiyorum oyle bi erkek oldugunu. nesli tukendi onlarin.
Ben, alınan teklifleri kibarca sadakat gerekçesiyle reddeden erkektir.
çok afedersiniz her türlü eksikliği olan erkektir. karıyı bu kadar da sahiplenmenin veya ona sahip olmanın mantığı yok. şu karılarınızı din kitap gibi görmekten vazgecin. bırakın onlar yemekle ütüyle mütüyle ugrassın, hayatiniza bakin beyler.

unutmayin disarlarda da sekse ihtiyac duyan kadinlar var. hep karima demeyin.

iyi günler.
Kocasnı aldatmayan erkek kadar tatlıdır.
adam gibi adamdır. karın seni aldatsa orospu çocuğu? hemen cinayet işlersin. bu yüzden aldatmak yok. aldatmanın cezası ölümden aşağı değildir.
her bakımdan mutlu erkektir. Karısıyla, karı-koca değil en yakın arkadaş dost erkektir.
olması gereken erkektir.
hep şunu merak ettim, karısını aldatan it utanmadan o kadının yüzüne nasıl bakar.
Gayet normal ve sıradan bir erkektir. Zaten karısını şartlar ne olursa olsun aldatan birisi, kendisine erkek demesin. Erkek dediğin önce ailesine sahip çıkacak uçkuru peşinden koşan biri adamım diye gezmesin.
Adam değildir. ılık bir tiptir. Adam olsa zaten, daha iyi bir mal görünce vurur mala. Ama bu tipler gevşek kişilerdir. Evet.
Zayıf karakterli,kılıbık bir erkektir.

Aynı çorba her gün içilir mi be.ne vizyonsuz insanlar bunlar.
boynuzlanacak olan erkektir.Kadınlar o kadar vefalı olmuyor canım.
pısırık ya da beceriksiz erkektir.
Karisini sevmesiyle alakası olmayan erkektir.
Karisini seven erkek bile aldatiyor aldatmak erkek için sadece bedensel bir zevk aldattığı kişiye aşık olmuyor ama kadın aldatirsa hem kalben hem de bedenen de artık o erkeği seviyodur.
Adamın dibidir.hanımlar bize allah'ın emanetidir.emanete hıyanet olmaz.
Kesinlikle bu ben olurum. Karım sadıksa ona kesinlikle ihanet etmem. Büyük konuşuyorum çünkü tanıyorum kendimi. Ama enayi kızlar benimle evlenmek yerine serseriler tarafından tecavüz edilip öldürülmeyi tercih ediyor.