bugün

hoş gelmiş on birinci nesil yazar.
http://m.uludagsozluk.com/e/34022698/

Bize faşist diye laf atan ama kendisi aynı naneyi yiyen gereksiz

http://m.uludagsozluk.com/e/33874085/

Kökenine baksan kesin ermeni kürt melezi birşey çıkar.
(#34052381)

(bkz: adam Rus çıktı rıza baba)

Ben Karaçay-balkar ım dünyanın en az karışmış türkleri kafkasya da yaşar sen nasıl bir Rus dölüsün onu açıkla

Kuzeyden gelen hemen Tatar nedense

(bkz: siktir deli)
Siktir Rus bizim bir kolumuz kıpçak bir kolumuz ogur dur hadi çektir git.

işte daha dün bazı Rus ve moğol toplulukları kıpçaklar ve Bulgarlar ın nasıl soyunu hoplattığını unutup günümüzde Anadolu Türklerine laf atıyor

Sen ilk önce kaç nesil öncen Rus kaç nesil öncen moğol onu öğren öyle gel neyse bu Anadolu Türklüğü araştırma hevesiniz bilemiyorum ama durum böyle saf türk halkları bir anadolu bir kafkasya bir de doğu Türkistan da yaşar

Not: laflar ilber ortaylı gibilerine değil.
eziğin biri. silinir yakın zamanda. evet.
akıl sağlığı yerinde olmayan ezik.
itibar etmeyiniz.
sefil muhalefetin sefil bilosu .
Aktroll tokatlayıcı.
(bkz: kes lan fetöcü)
(bkz: Son leş kargası bükücü)

seviliyorsun...
en asil duyguların insanı olan çocuktur, geri dönüşüme katkı sağlamasını geçtim, daha çocuk yaşta ekmek parasını kazanan çocuktur. takdir edilesidir.

yalnız bu rumuzu kullanan bir sözlük kullanıcısı da var, onun için aynı düşünceleri paylaşamayacağım. gördüğüm kadarıyla "yazarlık" olarak yaptığı şey, 2-3 kelimeden oluşan tek cümlelik entry girmek veya sağa sola polemik yaratacak yazılar yazarak ölümüne polemik yaratma çabası gütmektir.

ağzı bok kokmaktadır.
çok tatlı bi yazara benzeyen yazar ne yazmaz ne yazar.
Piyasada en kötü garsonluk yaparsın.Karton toplamadan gelen paraya sıçayım.Hiç mi akıl yok sizde amk.
(bkz: teleset mobilya girince zorlanan gsli)
(bkz: #40307360)
görüldüğü yerse öpülesi cebine çaktırmadan para konulması yardım edilmesi gereken çocuklardır ilgiye sevgiye ihtiyaçları vardır.
Acıdığım yazar. Fenerbahçe adamın..
(bkz: nasıl koydu aykut kocaman)
(bkz: #40858836) ağzı bozuk bir yazar arkadaşımız. modları göreve davet ediyorum.
sanırsam biraz ağzı bozuk bir kardeşimiz ancak şu ana kadar haketmeyen kimseye bir şey söylediğine şahit olmadım. kısacası tanırım, iyi çocuktur. *
Biz eskiden kızlara yürürdük eyvallah ama bu ibiş kendini aşmış yürümüyor koşuyor.

görsel
anlattığına göre günlük benim 2 katım kazanıyor.
begenmedigi girilerde başlık sahibine enteresan sözler sarf eden veba mikrobundan beter bi yazar. üstelik arsızda biri küfür ederler hamdolsun allaha şükür diyebilecek kapasiteye sahip adam ol desem o nedir ne demektir diye sorar vallahi.
severek okuduğum bir yazardır. hayvanseverdir, trakya'lıdır, hemşehrimdir. tıynetsiz yobazlara haddini bildirir.

elleri dert görmesin.
görsel