bugün

dinlere saygı duymadıklarını açıkça ifade ediyorlar. Nedeni ise ateistlere saygının olmaması.
mahalle arası atayızlarının toplandığı bir sayfadır, yorumlarda ne denli cortladıkları zaten ortadadır, hayır şimdi bu adamlar iki kuruşluk sorgulamayla atayız oldular ya, boşa olmasalarmış keşke, bilgileri biriktirip toptan da olabilirlerdi.
beğenen sayısının artmasını 'hehe bakın ateist sayısı günden güne artıyor herkes gerçeği fark ediyor ' olarak yorumlayan güruh.
bir de anlaşılmayan nokta şu sadece islam' a sövüyorlar yesinler sizin ateistliğinizi.
"saygı gördüğümüz kadar saygı gösteririz" düşüncesine sahip adminleri olan sayfa.
Tarafimdan tasvip edilmeyen bir sayfa, salt asagilama uzerine kurulmustur.

Insanlarin degerini asagilamayiniz efenim.
Tüm dinleri eleştiriyorlar ancak daha Çok islamiyet üzerine makale foto yayınları yapıyorlar.Takip ediyor ve Çevreme de ısrarla tavsiye ediyorum. Kur'an-o Kerim okuyorum ve sayfanın da bu okumama vesile oluyor. Tavsiye de ederim sözlük arkadaşlarına.
kendilerinin cok zeki oldugunu, digerlerinin goremedikleri gercekleri gorduklerini zanneden insanlardan olusur. Kendilerini hep arastirma yapariz biz oyle havadan sallamayiz diye tanitir bunlar. Ama adamlar bir hadis paylasmislar hadiste "kadinlara okuma yazma ogretmeyin dikis diksinler" yaziyor he kaynagi da vermisler bi tane kitap. Ama o kitabin "gercek olmayan hadisler kitabi" oldugunu bilmiyorlar. Evet arastiriyorsunuz kulaktan dolma ateistler sizi.
yukarda bir arkadasin bahsettigi gibi aleviligi mezhep sanan mallar dolu.
hardcore ateistler.
kuranı kerim ayetlerini yorumlarken eski arapçanın türkçe ye tercüme edilirken geçirdiği değişimler ve yansıttığı farklı anlamlar, çeviri farklılıkları ve bunun getirdiği anlam karmaşasından bihaber akılsızlar topluluğu,
mesela bilgi konusunda ünü dünyayı sarmış goethe bile ayetleri tam olarak anlayabilmek için eski arapçayı öğrenmek zorunda kalmıştır,
günümüzde ayet yorumlamayı basit bir iş zanneden ,televizyonda gördüğü her din adamı kılıklı hıyarı ve sözde ayet yorumlayan sahte fıkıhcıları görüp kuranı yorumladığını sanan kekstra lar çok olduğu için böyle saf beyinleri bulandıran sayfalara rağbetin olması normal,

adamların kuralı belli: ayetleri bilmeden etmeden kendi kafana göre yorumla dalga geç, fail mail diyerek milleti yanılt kendin çok iyi biliyormuş gibi,

kusuru islamda değilde müslümanlarda ara,

araya da günlük bir kaç karikatür, din ticareti yapanların, sözde müslüman olduğu halde hayvan gibi yaşayanları,

karikatürize et tamamdır beyin bedava sonuçta.
bütün kutsal kitapları
bütün peygamberleri
bütün hadisi şerifleri
bütün din alimlerini
1 cümleyle sıfırlayabilen gülünç yaratıklar * .
hayatında eline din kitabı almamış olan insanların gördükleri iki karikatürle dine sövdükleri ortamdır. yahu inancın kimseyi alakadar etmez ama bilgin yokken laf etme derler adama.
kesinlikle ateitlerinde artık bu ülkede varlığının kabul edilmesi gerektiğini savunan sayfa. Bu ülkenin %99 u müslümal pardon müslüman değildir.
takip ettiğim sayılı sayfalardan olup beğeni toplamış çok sayıda inançlıyı ateist yaptığını bildiğim bi sayfa kafa yapısı olarakta mantıklı buluyorum.
edit: müslümal eksiledi.
edit2: bir mümin daha eksiledi.
edit3:seri eksileme geldi .
ateizm'in müslümanlığa bok atmak olduğunu sanan bir ya da birkaç ergen kardeşimizin yönettiği sayfa.
karikateist veya şu bu ateist, inançlıları ateist yapamaz, muktedir değildir.

bakın, allahu teala kur'an'da ''siz hidayet üzere olduğunuz sürece, sapmışlar size zarar veremez'' buyuruyor.

''hidayet üzere'' olmak demek de, dini öğrenmektir.

adam recmi bilmiyor, recmin uygulanmaması için alınan önlemleri bilmiyor, mürtedlerin katlinin ta'zir cezası olduğunu bilmiyor ve bunlara 'her dinden çıkan öldürülüyor yaaa yaaa' diye kakalıyorlar bunu, iş bitti zaten.

ateistler elini vicdanına koysun. ulan alayınız dinde recm var diye dinden çıktınız, ben bilmiyor muyum... mürtedin katli var diye dinden çıktınız, kader mefhumunu anlayamadığınız için dinden çıktınız. başka über sonik şeyler yok ki islam'da nesinden korkup tüm müslümanlardan nefret eder hale gelmiş olabilirsiniz ki...

sonra da müslümanken hiç okumadığınız kur'an'ı başladınız okumaya...

''houehauhauhaga... muhammed şu ayette 'de ki' yazmayı unutmuş lan ohuhuaha'' mantıklarıyla kendi kafirliğinize kafirlik kattınız, kendinizin dahi inanmadığı argümanlar ürettiniz.

zaten bizim insanımızın dinle hasbihal oluşu, dinden çıktıktan sonra başlıyor. bunların hiçbiri müslümanken ne fıkıh, ne tefsir, ne kelam ne de islam tarihi okumuştur; fakat kafirlik dönemlerinde hepsinde mutlaka bir taberî tarihi vardır, orada türklere yapılan katliamları anlatırlar falan.

fakat bu dangozlar, taberî tarihinin aslının yok olduğunu, elimizdeki taberî'nin ali bin şimanti adında bir şii tarafından değiştirilip piyasaya sürüldüğünü bilmezler.

şu işleri müslümanken yapın oğlum.

müslümanken öğrenin dininizi...

müslümanken kimse bir şey bilmiyor, öğreten de yok; ''recm'' deyince fıkıh kitabı okumamış adam dinden çıkıyor. ''vahşet bu'' falan diyor. ebu hanife'nin 'para karşılığı yapılan sekste recm uygulanmaz' diye verdiği bir fetvadan bihaberlerdir misal. ya da hz. ömer'in birinin evini izlerken, evdeki adamın onu görüp, ''Ya ömer, ben bir günah işledim, sen bir kaç günah!'' diyerek azarladığını, hz. ömer'in allah'tan af dileyerek utanç içinde oradan kaçtığını ve bir ceza tatbik etmediğini de bilmezler... hz. ali'nin itiraf eden bir kişiye, ''belki de sen yapmadın'' diyerek şapşal rolünü oynamasını da görmezden gelirler... hz. ömer'in 3 şahidin mutabık olduğu davada, 4. kişi ''vallahi sadece onları yorgan altında gördüm, başka da bir şey bilmiyorum'' deyince, hepsine birden ''yalancılar'' diyerek sopa attırdığını da bilen çok azdır.

müslümanken yapın şu işleri, müslümanken.

dinden çıkan adamlar sizden daha bilgili lan.

he, benim gibilerle boy ölçüşemiyorlar, ben koyuyorum kafayı doksana ama birçok kişinin imanını çalıyorlar.

demem o ki: ateistlerin diline doladığı 3-5 argümanı var, o kadar. aslını öğrenince suratlarına tükürürsünüz. ben entry'lerimde bunları açıklıyorum. sonra hiçbir ateist de cevap veremiyor. bu kadar işte...

ama benim cevap verdiğim şeyi adam gidiyor imanı zayıf olan bir müslümana söylüyor, şüpheye düşürüyor adamı.

o yüzden dininizi öğrenin arkadaşlar, lütfen...
ergen eğlencesi sayfası. büyüyünce düzelir namaza başlarlar. şimdiden allah kabul etsin.
sözlükte başlığı açılmaya ve bunca entry yazılmaya değer bulunmuşsa güzel işler başarmıştır belli ki.
dikkatli olun; düşünmenize sebep olabilir.
ateistlerin (yada bütün ateist arkadaşlarımın) günde en az 2-3 paylaşım yaptığı inanç saygısı olmayan ergen hedesi, bilinçsiz ateistlerin kişilik özelliklerini gösteriyor bu sayfa; saygısız, yobaz ve kibirli.
adrian nickli adminleri yeni sanırım.

süper bi ayar vermiş amk hala gülüyorum lan ahahahaha.
buyrun link: görsel
bir ateistten daha fazlası.
Saygı bekleyen saygısızlar grubudur efendim.
adminlerinin son ayarını şikayet edip, sayfayı kapattırmak gerekir. ayar vericem diye hz. muhammed şeref yoksunu biriydi yazmak nasıl bir orospu çocukluğudur?
yüzde yüz ergen sayfası. gerçekleri yazarsanız sayfadan atılırsınız. o yüzden sadece ergen ve cahiller kalmış sayfada.