bugün

güne güzel başladık
darısı öbürlerinin başına
sözlüğün kalitesini düşüren herkesin temizlenmesi lazım .
Gitmesine inanamayıp, çok üzüldüğüm değerli arkadaşım.

Takım tutar gibi ideoloji tutan, sadece kendimden olanı sevebilirim diyen kimi zihniyetleri sevindirmiştir. Çok sıkıldı, biraz dinlenip yeniden döner umarım.
ekşiye kadar yolu var yazarı. zira onun gibiler çok var orada.
hak ettiğini bulmuş. öyle her dakka terörist avukatlığı yapamazsın uludağ sözlükte, sen ve senin gibiler defolup gider. lan ben sizin gibi terörist sempatizanlarını silmediği için 5000 entry lik hesabı kapatmışım gruruma yediremeyip sen kimsin ki zaten yazacaksın burada? darısı diğerlerinin başına.
Nick alti yazmamaya ozen gosteren biri olmama ragmen silik yemesine dayanamayip; iki satir soyleyecek sozum var.
bu sozlukte trolllugu de asip bildigimiz yerli "mali" na donusen onca insan varken boyle biri neden silinir. Nedeni acikca ortada; cunku yazarligin hakkini veriyordu, bilgiliydi, gercekciydi...
Abimdi, dostumdu, yoldasimdi, amed'in guzel insaniydi..
Yeni girdigim icin gec farkettim silindigini ama cok sevinmesin buna uludag sozluk fasist grubu, yine gelecek ve size ayar vermeye kaldigi yerden cok buyuk zevkle devam edecek.
Bir an once gel karasin abe ozledik seni...
edit : kara sin olarak devam ediyor kaldigi yerden, caylakta olsa bekliyoruz onu. Yine de adettendir; vay sen hosgelmissen * .
troll müydü değil miydi bilemiyorum ama silinmesine üzüldüm.
silik yemiş yazar. ulan en son gittiğimde herif çaylaktı demek cami duvarına işemeye devam etmiş. *
(bkz: kara sin)

silik işlemeyen şerbetli yazar.
(bkz: silik)
:)
3 sene önce tercih yaparken bana doğu hakkında çok bilgi verip yardımcı olmuştu. Bu konuda hakkını yiyemem.