bugün

çok boktan iştir. beklersiniz, elinizden gelen tüm iyi niyeti gösterirsiniz, sonra ehh eytera diyesiniz gelir ama bu sefer aklınızda bir kurt, ya ben öle dedim diye olmazsa? sırf bu yüzden ilgi alaka ne varsa gösterirsiniz, fakat karşı taraf ilgiden memnun, bir ilişki bile bu kadar mutlu etmemişken onu, ilişkiye başlamayı geciktirir. sizde sıkılırsınız ve kendinizi geri çekersiniz bu sefer siz kaçarsınız o kovalar
şimdilik yaşananlar bunlar sonucu ileride söylerim ey sözlük.

şimşek hızlı edit: ufak bi anlaşmazlık aranızdaki ilişkiyi bitirir, ve bitirdi...sabır kalmadığındandır.
sonunda olumlu cevap almakla sonuçlanır. ilişkinin başlama süresi aylar sürdüğü için ilişki de çok çok uzun ömürlü olur. hatta bitmez inşallah.
-ece ne bu mesaj ? gelmiyor musun ? ne demek kafam çok karışık ? biraz düşünmeliyim ?
+canım yolları karıştırdım dönüp dönüp duruyorum kafam çok karışık
-ha bak camiyi gördün mü oradaki ? oradan dümdüz kaptır şimdi ..
Kafası karışık olan insana zaman verilmez. kafası karışmış ve bunu söyleyebiliyorsa çoktan vazgeçmiş demektir.
bir de kafası karışık ama yetmiyormuş gibi senin de kafanı karıştıran yıllardır dost dediğin insan vardır. kafanı karıştırıp kendisi kafası karışık değilmiş gibi davranır. sonra barıştık denir. ama hala itmişsin gibi davranır. bir de sen onun hala kafasının karışık olduğunu bilirsin. en kötüsü de odur. bekle bekle nereye kadar be hacı dedirtir adama. ama beklersin hem onun kafa karışıklığı hem senin kafa karışıklığın geçsin diye.
beklememek daha hayırlı bir iştir, ki zaten muhtemelen beklemeyi bıraktığınız anda dönecektir. artık buna evrenin çekim yasası mı dersiniz murphy kanunları mı dersiniz bilemem.*
ilişkide devre isteyen sevgiliyi beklemektir.
dikenlerle dolu bir yolda beklemek gibidir.
sabreden derviş muradına erviş misali, kafası karışan adayı bekleyen zaibatsu kişisi muradına erer, rahatlık paha biçilemez.

edit: beklemeyin arkadaşım, değmez, kafası bi kere karışık olan hep karışık oluyormuş. ayrıca birşey varsa vardır, yoksa yoktur. siz bekleyince oluyorsa beklemeyin şimdi değilse bile ilerde bi aksilik olur ve biter.
sen bekle ben geliyorum diyip kaçacaktır, daha sonra sonu hüsran olmayanını görmedi bu gözler.