bugün

sözlükte şöyle bir gezinirken yanlışlıkla üye ol butonuna basan, bu da yetmiyormuş gibi şeytana uyup bir de sözlüğe üye olan yeni çaylak, yazar adayıdır.

işin özeti: (bkz: buyrun benim).
artık yazar olma şerefine nail olmuş canım fotoğrafçım. *
(#2959911) çalmasını öğretmedik diye çamur atmaya çalışan, gitar dersi aldığı hocanın kazık atması üzerine yine benim elime düşen, zaman zaman feci atışmalarımız ve hezeyanlarımız olsa da gene de sevdiğim yazardır.
ayrıca pişmaniyeyi seven bir bünyedir, kendisine aldığım bir paket pişmaniyeyi tanımadığım birisine yedirmesi ise işin ilginç boyutudur. yemeyeceksen bana verseydin kardeşim, alla alla...
genelde su içerek kafasını bi dünya yapan bu insan nikneymi ile enteresan $ekilde tezad olu$turur.
(#3110961)
bu gece içme, içersen de değerli uludağ sözlüğe entry girme uyarılarımı dikkate almayan kafası kaç bin dünya canki$.
ciddi surette yaşlandığını düşünen, geçmişe özlem duyan, "dertler derya olmuş ben de bir sandal" melodileri içinde içmek isteyen insan.

(bkz: rakımı getir hanım) * .
bana küfürbaz diyen yazar. kalbimi kırdın yeminlen diye sesleniyorum kendisine. küfür dilin balıdır kaymağıdır, olmazsa olmaz dedim, dinletemedim.
doğum günü kutlu olsun yazarı.*
nice nice uludağ sözlüklü senelere...

kendisini hiç tanımam, doğum gününü mü nerden anladım?
(bkz: #5300116)*
doğum gününü son olarak saygıdeğer uludağ sözlük platformundan kutlayayım dediğim yazar. doğdun da ne oldu? demezler mi adama canki$im. son olarak da cık almazlar abi..
imza: eye of the tiger e$liğinde hocasına kafa atmak isteyen süpersonik yazar.