bugün

30 ve sonrası olan yaştır. kadınlar 30 yaşını geçtikleri zaman teyze olurlar.
Annenizden hesaplayabileceginiz yaş.
50 dir su götürmez bir gerçek.
O 47 diyen bana mı diyo nefret ediyorum hepinizdem.
32-33 . Çocuk doğurduktan sonra da pert..
Sizin yaşınızla orantılı olmuyor mu olm? Bak ezber bozuyorsunuz yapmayın böyle. Bi baraj varsa adını koyun vaziyet alalım.
genetik faktörlerde etkili ama bir kadın 27-28 e gelince yavaştan milfleşmeye başlıyor. 32-33 yaşlarında tam bir milf oluyor yani bu 32-33 yaş doruk noktası bir kadının en güzel olduğu olgunluk yaşı. bu yaştan sonra kadınlarda yaşlanma hızı düşüyor.

erkekler ise 32-33 e doğru olgunlaşmaya başlıyor ve 37-38 yaşları doruk noktası. fakat kadının tam tersine erkek 40 yaşından sonra hızlı bir yaşlanma sürecine giriyor. 35 e kadar erkekten yana olan evrim çarklarını bir anda tersine çeviriyor malesef.
35 ehehe.
bence 35 ve üzeri olduğunda.
Ruhu yaşlanmayan kadın teyze olmaz.
En fazla hanımefendi olur.
şaşırtmacalı başlık. zira ben 21 yaşında ablamın doğum yapması sonucu teyze olmuştum. ama genel olarak bir kadına teyze demek için kaç yaşına girmiş olması gerek bu tartışılır ve karşıdaki kişinin yaşına göre de değişir.
39 idealdir.
40 olmaz o nasıl olsa.
erkeğin yaşına bağlıdır.

aradaki fark +20 sene olursa o kadın, bahsedilen erkeğe göre teyzedir.

fix bir yaşı yoktur.
Seninle onun arasındaki yaş farkı önemlidir. ya da yaşıtınız çocuğu olup olmadığı da.
Teyze, anandır.
Abarttın demeyin 20 olan yaştır zira bu benim yaklaşımımdır çünkü bi kız ne zaman dedikodu etmeye çitlek çitlemeye başladıysa teyzedir... Bence çünkü Türkiye garip yer bir vatandaş genelde hayatı boyunca hiç değişmez malesef...
Yani 20 yaşında ki kadınla 80 yaşında ki kadın aynı özellikleri taşıyor... dedikodu ediyor, eşine hükmediyor, çocukları hakkında konuşmayı seviyor... Ama işte yer yer farktan gösterebiliyor...
35 sonrası olan yaştır.
biz ne 25 yaşında teyzeler gördük, ama aynı zamanda 40 yaşında genç kızlar da. her şey kafada biter.