bugün

seslerini inceltip bebek bebek konusmaları. amk parcalayasım geliyor sinir oluyorum.
Kendilerinin eşlerine, sevgililerine ait olduğunu düşünüp, dışarıya da onların malıymış gibi izlenim vermeleri.
küfür etmeleri,mıncır mıncır cıvımaları,ellerine tırnaklarına
özen gostermeyenleri,birde bırakıp gidenleri çok itici be usta *
birey olamaması, dişi olması.
maç izlemeye müsade etmemeleri he birde çocuk taklidi yapmaları ya da erkeksi tavırlar. aslında uzar gider daha ama bence en önemlileri bunlar.
Bir kadın olarak: güzelliğinin farkında olan kadın çoğu zaman itici davranır.
Abartılı makyaj, büyük ego, sözde entelektüel erkeklere aşık olmaları, bebek gibi konuşmamarı, fok balığı gibi konuşmaları, feminizmi yanlış anlamaları, kız çocuğu olmaktan kurtulamamış olmaları vs... tabiki bu saydıklarım bence böyle benim uğraşlarıma yada hayat görüşüme göre bu arkadaşlar hoşuma gitmiyorlar ama elbette kendilerine göre hepsi çok güzel insanlar.
Fazla makyaj.
Fazla ego.
Makyaj.
Ego.
Kendini beğenmişlik.
Kendini bir bok sanmacılık.
Zeytin yağı gibi üste çıkmacılık.
Haksız olduğu halde savunmacılık.
Çok konuşup boş konuşmacılık.
asık surat.
tanımadan etmeden önyargı ile yaklaşmaları. götlerinin tavanda olması.
bundan önceki ilişkilerinde erkekler ağzının içine bakmış, ne dese anında gerçekleşmiş diye gördüğü bütün erkeklerin ona aynı muameleyi yapmasını beklemesi. sanki bu default ayarmış gibi.

o prenses sendromunu al ve git buradan.
Turkiyede bazi kesimlerde kadin olmasi itici olmasi icin yeterlidir zaten. Oyle bir boyuttadir ki aksam disari ciksa korna calarlar acik giyinse tecavuzu tacizi hak sayarlar kadini elinin kiri sayarlar. Iticiligin kadini erkegi de yoktur ki zaten kadini itici yapan detaylar olsun. Zihniyetinizden kurtulun. Cinsiyetci genellemeler yapmayin.
Detaylara takılmayın, bütüne odaklanın.
aşırı uzun ve kirli tırnaklar
alınmamış bıyık ve kaşlar
küfürlü konuşmak.
Küfür etmemeleri tabi. Premses premses konuşuyorlar, böö.
görsel
Kuvvetli ruj.
Yüzü plastiğe çevirecek kadar makyaj.
Mühendislik okuyan adamım ben kız yok ki ortalıkta . O yüzden herhangi bir iticiliğini görmedim.
Bir kadın olarak hemcinslerimin aşırı trip atması, sevdikleri adama bağlı olmaması çok itici oluyor.
aşırı yapılan makyaj, kırmızı oje, dövme , yersiz çok ve boş konuşma, gereğinden fazla siyaset yapma, komik olduğunu zannetme, küfürlü kelimeler. benim aklıma gelen bunlar. tabi bazıları bunları çekici bulabilir o da ayrı mesele.
Fanatik feminizmcilik. Buna bağlı olarak sürekli erkekler rerörö diye gezmesi. Buluttan nem kapması.

'Evlenmek istemiyorum, çocuk istemiyorum' diye ortalıkta dolanması. mnkym ben de evlenmek ve çocuk sahibi olmak istiyorum ama durmadan bunu dillendirmiyorum. Öf!
Ben bu aralar sürekli telefon ile meşgul olanlardan negatif elektrik alıyorum. Madem sohbet etmek için bir araya geldik ve zaman da sınırlı o zaman sosyal medya ile ilişkiye bir süre ara vermek ile ilgili sorun olmamalı.
başörtüsü ve pardesü.
Tek kelime, şirkeflik .
kendilerini geliştirmemeleri tek bildikleri şeyin dedikodu olması.