bugün

hep avantajlı olduğu düşünülür ama gel gelelim allah o tip yerlere salak amcılığı olmayan naif birini gönderir bu kural hiç değişmez.
Textil fabrikalarının belli bölümlerinde geçerli olan durumun öznesi olan kişidir. Zamanında açılsaydı bu başlık; '8 senelik deneyimimle şahsım olan kişidir' diye yazardım ama şimdi -mişli geçmiş..
Kötü mü oldu ? asla!
Karşı cinsten pek çok sağlam arkadaşlıkların, vefâkar dostlukların ve kardeşçesine kuvvetli bağların temeli hep o ortamda atılmıştır benim adıma.
Allah'a şükür çok güzel insanlar tanıdım, çok iyilikler gördüm, nice paylaşımlarla insanlık adına derin hatıralar biriktirdim.
He bir de , sayelerinde çok güzel bir ilişkim oldu, evlendim bu vesileyle; dünya iyisi bir eşim ve devamında da aslan gibi de bir oğlum oldu.
Allah hepsinden râzı olsun, acıyı da bölüştük yeri geldi; mutluluğu da üleştik gün oldu. Hatta onların dışında kalan azınlık erkek nüfustan göremediğim delikanlılığı , adamlığı vs desteği kadın arkadaşlardan gördüm desem yeridir; en basit bir örnek verecek olursak eşimle kaçarak evlenmemizdeki en büyük destek ve yardımı onlardan gördüm.. Eşimle kaçarak uzaklaşma ve nihâyetinde nikâhlanma sürecinde gelişen silahlı kovalama, tehditkâr tacizlere hiç biri de gaz kesmedi üstelik!
Çalıştığım okullarda erkekler hep azinlikti.
Kadın kapalı ceza infaz kurumu da olabilir, evrene daha spesifik dileklerde bulunmanızı öneririm.
Sabrederse cennetliktir.
Ilık olma ihtimali bir hayli yüksektir.
bunun hayalini kurup, ıslak rüyalara dalan sikko kekolar kadar aciz ve zavallı mahluklar yok bu dünyada.
Olm ne güzel işte eve gidip 31 çekersin am kokusunu iyi kokla.
Bir zaman sonra Kadınlar hakkında genelleme yapabilecek kadar gözleme sahip olur. Evet Uzun süre beraber çalışan Kadınların adet periyotları aynılaşıyor.
ortamdaki kadınlara çabucak ve aleni yürürse abazan olarak etiketlenir ve onca kadın arasında yalnız kalır kimse yanaşmaz ona!
fakat biraz ağırdan alır zamanla kaynaşırsa evli kadınlar dahil her hafta birini yatağa atma ihtimali vardır.
her hafta birinde bi gülme geldi kusura bakma kardeşim oraya kadar polat alemdar gibi okudum.
Bizim iki departman var.
B departmanı tamamen bu şekilde.

Ve tahmin edeceğinizin aksine güzel bir şey değil.
Erkekler uyumlu, erkekler kendi halinde, kimse kimseye çorap örmeye çalışmaz.

Ama kadınların en az %25-30'u sıkıntılı diyebilirim iş hayatında.
Ego, dedikodu, birbirinin kuyusunu kazma çabaları, hatta bazen alakasız birinin dahi kuyusunu kazma girişimleri..

Ve mesela erkeklerin büyük çoğunluğu bir şeyi iyi biliyorsa dahi ben en iyi bilirim kafasında olmazlar.
Kadınların büyük çoğunluğu bilmiyorsa dahi en iyi onlar bilir.

Erkeklerle sıkıntılı bir şey olursa uyarırsınız, eyvallah fark etmemişim denir devam edilir. Olay uzatılmaz.
Kadınları takdir etmemeniz bile büyük gerginlik gerekçesidir.

Edit:
Ha tabi kadınların önemli bir kısmının sıkıntılı olması hepsini öyle yapmaz.
Kadınların bir kısmı ise iyi anlaştığı iş arkadaşlarını kendilerini riske atmak pahasına korumaya çalışır. Onlar candır zaten, onlara sözümüz yok.
eylül başkan sonunu güzel bağladı bugün sözlükten en az 3 manita ayıklar.
rengarenk masalar, cıcılı bıcılı pembiş pembiş ofis malzemeleri ve masalarında ki aksesuarlar, masa altnda bir terlik bir stiletto (arabada veya terlik yerine bir de spor ayakkabı) çiçek bahçesi gibi değişik kokular, sık sık burnunuza gelen papatya relax çayları yanında çikolata aroması kokular, çalıştığınız katın çiçekçilerin en çok uğradığı kat olması, en çok duyacağınız ritmik tak tak tak topuk sesleri vs vs durumlar.

bambaşka bir dünya'da yaşıyor çalışıyor gibi olursunuz.
Eğer sevgiliniz ise ara ara ziyaret edin, kaleyi içten yıkın.
--spoiler--
rengarenk masalar, cıcılı bıcılı pembiş pembiş ofis malzemeleri ve masalarında ki aksesuarlar, masa altnda bir terlik bir stiletto (arabada veya terlik yerine bir de spor ayakkabı) çiçek bahçesi gibi değişik kokular, sık sık burnunuza gelen papatya relax çayları yanında çikolata aroması kokular, çalıştığınız katın çiçekçilerin en çok uğradığı kat olması, en çok duyacağınız ritmik tak tak tak topuk sesleri vs vs durumlar.

bambaşka bir dünya'da yaşıyor çalışıyor gibi olursunuz.
--spoiler--

Bu çok güzel bir tasvir. Sadece kadınların çalıştığı bir birim var. O kadar alakasız ki bundan. Masalar eski, ahşap görünümlü, yemek kokusunu andıran baskın bir koku. Klasik giyimli, orta yaşlı, asık suratlı bir sürü kadın...

Not: başlıktaki erkek olmayı çok isterdim çünkü bir sürü kankim olurdu.
PEKi TAM TERSi OLSAYDI NE OLURDU?.ONDA MERAK ETTiM.
twitter da en çok aranan tiplerdendir. herkes tek erkek arıyoruz diye yazıyor. popüler bir kişi sanırım.