bugün

(bkz: dünyanın en büyük yalanı)
nitekim insanlar tanıyorum ki silip atarlar.
ne yani aşık olunmuş her erkek stand-upçımı.
kadınlar gülmek istediklerine güler. sonrada çok esprili adam sırf onun için aşık oldum der.
esprili olması ve fakat altyapısının zekasının sağlam olması gereklidir. büyük ihtimalle espri yapan insanlar duygusal yöndende güçlü durumda olurlar.
kadınlar sadece sadakat ve vefaya değer veren akıllı erkeklere sonsuza kadar aşık olur. güldürme ufak bir ayrıntıdır.
eksik bir bilgidir. aynı zamanda verişi kuvvetli erkeklere aşık olurlar.
adam gibi kızların hep ağlayıp zırlamalarının, adam gibi erkeklerin de kızsız, çapulsuz, aşksız, verdiği değerlerin karşılığını alamadan abaza kalmalarının sebebi de budur.
yalandır.

kadınlar kendilerini güldüren erkeklere çok gülüyolar. bu kadar yani...
(bkz: o ben değilim)
bütün kadınlar komedyenlere aşıktır kavramını savunmak için söylenebilecek ön cümle.
erkeklerin espri yapmalarını teşvik amaçlı çıkarılımış üçte iki çoğunlukla kabul edilmiş kandırmacadır.
kadınlar kendilerini güldüren erkeklere aşık olur ve sonunda o erkekler için gözyaşı dökerler...
tamamen yalandir. aksine kendisini uzenlere asik olurlar.
düzeyli ve yerine göre güldürebilenler dersek daha uygun olur. çünkü bir insana aşık olabilmek için çeşitli kriterler ve önemlilik arz eden unsurlar vardır. bunlardan sadece güldürmek unsuru denilirse çok büyük eksik tanımlama olur. seviyeli bir şekilde güldürebilmekle beraber konuşurken bile ona güven vermek onun güvende ve rahatta olduğu psikolojisi enjekte edilir ve bu durum bir erkek için daha da artı puan olur. tabi bunlarla beraber bilgi, birikim, şefkat, anlayış, gözlerin derinlemesine nüfuzu gibi önemli basamakları da atlamamak gerek ve ayrıca arada sırada güzelliğine dair samimi ve içi kof olmayan sözlerin de yeri geldiğinde edilmesi durumunda süper bir kıvam elde edilir.
Güldürünün kalitesine ve gülenin zeka düzeyine göre değişkenlik gösterir bu önerme. Ortalama ve üstü için doğru bir genelleme olabilir ne de olsa kadınlar en az kendileri kadar zeki erkeklerden hoşlanır.
"hoşlanacağı varsa sıçtırsan da hoşlanır" önermesine paralel bir genel geçer.
(bkz: atma ziya)
kadınlar mutluluğu onlara verenlere aşık olur
kadınlar kendilerini güldüren erkekleri ağlatırlar.
tek gerçek bu!
test ettim onayladım ben bunu kızlar lisede iken güldüren erkeklere üniversitede iken karizmatik erkeklere aşık olurlar.
yanlış bi önerme. kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır, onları sever belki ama aşık olmazlar. kadınlar peşinde süründüren, ağlatan, canını yakan erkeklere aşık olurlar.
kadınlar kendilerini güldüren erkeklerle eğlenir; süründüren erkeklerle evlenirler.
Kadınlar içini sıkan erkekle beraber olmak istemzin başka türlüsüdür.
kemal sunal rollerindeki saflığa sahipseniz bir bakıma doğrudur.
+ çok gülüyorum ben sana : )
- aşık olacaksın demek ki hihohooohoh
+ yoo sadece komik buluyorum
- anlamadım?
+ komiksin yani, eğlenceli değil...
- ha?!
cem yılmaz diyorki;
--spoiler--
-eğer öyle olsaydı bu işin kaymağını ben yerdim.
--spoiler--