bugün

insanın o anda beynine kan sıçrayıp gözlerine perde indirmesiyle ve tüm gücüyle saldırmasıyla sonu kanlı bitebilecek davranış.
tekmeyi bırak, birinin kadına elle sarkıntılık ettiğini görsem herhalde kendimi kontrol edemem. diliyorum böyle bir şeyle karşılaşmam.
iranlı mma dövüşçüsü ali heibati, rusya’da düzenlenen turnuvada ringde maçın duyurusunu yapan kadına arkadan tekme atmıştı.

ruslar ise gereken cevabı kendisini döverek verdi...

https://twitter.com/yirmi...imNILoNELlj1t_eQ&s=19
o kadına tekme attığında susan izleyen o otobüs eşrafını sikeyim ben. şimdi ağlarız polis koruyor diye.
doğru olmayan eylemdir. polise haber verilmelidir. cezayı verecek olan halk değildir. sonra suçlu siz çıkabilirsiniz.

edit: yapabiliyorsanız dövmesini engelleyin tabi.
Tam bu işe niyetlendiğim bir vakit "kocamın kılına zarar gelsin seni mahkemelerde sürüm sürüm süründürürüm" uyarısıyla vazgeçtiğim durum.
Dövülmemelidir.
O keyif darp edilen kadına tattırılmalıdır. Kollarından sıkıca tutulup, etkisiz duruma getirilen bu kımıl zararlısı, mağdurenin eline tutturulan sert bir cisimle( levye, kızılcık sopası, merdane..vs) yıldız sayacak kıvama gelene kadar hunharca okşanmalıdır.
Sonra tekme yiyen kadın ayağa kalkar: o benim kocam döver de söverde der.
Daha sonra bu sefer ikisi size saldırır, karakolluk olursunuz. Komiser: sen ne karışıyorsun elalemin özel hayatına deyip, bir şey söylemene bile izin vermez, ardından o karı koca serbest bırakılır ve kolkola karakoldan çıkarlar, siz ise 12 saat karakolda bekleyip eziyet çekersiniz.

Sonra: vay efendim sen misin insaniyetlik eden deyip dövünürsünüz.
güç denemesini ancak kendisinden daha kas olarak zayıf olan bir insanda deneyen insanımsıyı dövmektir.

haketmiştir.
ağzı burnu iki yana dağılıncaya kadar dövülebilir.
muşta ile kaburgalara ve karaciğere çalışılabilir ki bir daha kimseleri dövebilecek gücü olmasın!
bu ne tip lan deyip döversiniz sonra gazetecilere pis pis sırıtıp her şey islami hukuk çerçevesinde oldu dersiniz.
ulan bu herifi elime geçirsem bi müslüman olarak ilk ben döverim. tipine sövsen günaha girmezsin amına koyim.
(bkz: rahat bırakın o kızı)
bir kadına saygısızca davranıp saldırmış kişiye iyi bir ders vermek isteyen insan aktivitesi.