bugün

gülüyoruz derlerse gülücüğe mi odaklanacaksın?
iğrenç fantazi dünyası hayal ürünü tiksinç başlıkları eksileyip geçiyorum, ince cinsel espirilere yada gerçekten kendimce komik olanlara bazen katılıp artılıyorum. Ama genel olarak sözlüğün kalitesi biraz düşük olduğu için gülmüyorum.
Hiç merakım yok. birseyi yapıyorsanız illaki sebebi vardır sorgulamıyorum artık daha fazla yoruldum.
Önce benim burada ne işim var diyorum sonra ekşideki gereksiz ukalalari hatırlıyorum,terbiyesizler ama buradakiler daha samimi daha halktan çocuklar,bilgi paylaşmaya devam... Bekleme yapma.

Diyorum.
Aman estağfurullah, sahteliği kim kaybetmiş ki biz bulalım.
Fazla akıldan delirmemek için boşa alıyoruz bazen.
25 yaş üstü ve şehvetli hatun yazar var mı?
Son bir soruya cevap verip sahneden iniyorum arkadaşlar;

Evet, olduğumuzdan farklı görünmeye çalışıyoruz,doğrudur. Ama..beceremiyoruz ve yakalaniyoruz. O yüzden siz de bunu yemiyorsunuz tabii, aferin.
Sizin kadar ustalaşamadık. Demek ki.
idare ediyoruz iste, napalım.
1- her zaman sahte değiliz ama evet sitede troll Abdullah abiler de var. Şahsen ben sahte değilim, neden sahte olayım ki? Kendimi estetik buluyorum sahte olmam için bir sebep yok. Ama bazı sözlük erkekleri maalesef ortalama güzellikte bir kadının sözlükte zaman harcayacağı gerçeğine inanmıyor, ama harcıyoruz arkadaşlar. Neden olmasın ki ? Şahsen ben sözlük ortamını, yazmayı sevdiğim için buradayım. Twitter da kullanıyorum ama burayı tercih etme sebebim başlıklar altına toplanmış olması ve kaliteli tartışmalar yapabilmek.
2-Bayan kelimesine o kadar kıl olmuyoruz, bayan kullanılan bir hitaptır. Ama kullanım yeri farklıdır mesela baylar bayanlar, kadın ve erkek, beyfendi hanımefendi gibi kullanım alanlarından birisi. Bizim kıl olduğumuz kadın ve erkek yerine bayan ve erkek kullanılması ve bazı arkadaşların bakire olanlara bayan demesi diğerlerine kadın demesi gibi kendince cinsiyet ayrımları.
Sözlükten biriyle seviştiniz mi?
Neden burada zaman geçiriyorsunuz? Kitap okumak daha iyi değil mi? Bizi terk etmediğiniz sürece bizi umutlandirdiginizi biliyor muydunuz?
Bayan denilmesine ifrit olmuyoruz.
Sözlükte arada dis dünyadan kopmak için giriyoruz.
Cinsel başlıklar abartılmadigi ya da igrenclesmedigi sürece rahatsız olmuyoruz.
Başka diğer soruları hatırlamıyorum.
Tipi hoşumuza gitmezse kadın kısmı karşı tarafa umut ışığı bırakmamak için sert dönüşler yapar, erkek ise (anladığım/bildiğim kadarıyla) ne de olsa kadın, yoklukta lazım olur diye daha yumuşak dönüşler yapıyor.
Hatta bazilariniz dönmüyor bile galiba.

Biz bu konuda daha dürüstuz,zorunuza gitmesin, takdir edin.
Cacığı yoğurtlu mu seversiniz yoğurtsuz mu?
evlilikte hangisini tercih edersiniz?
a. oral seks yapmak
b. oral seks yaptırmak
c. ikisi de olsun
d. ikisi de olmasın
Tam soracaktım üstte ki arkadaş midemi bulandırdı... tamam kardeşim bilime çok meraklısınızda yani benimde midem bulanıyor... haliyle utanıyorum...

Midem bulandı ben bir beş dakikaya gelirim...
Sözlüğe entry girmeme nedenimiz o başlıklarınız. Arada açıp tüm sözlüğün seksist başlıklarla dolu olduğunu görünce ardıma bakmadan kaçasım geliyor. Lakin ki hala zeka, kaliteli mizah dolu entry ve başlık sahibi yazarların varlığına olan inancımla arada uğruyorum.
sor bakalım,