bugün

hep dillendirilen bir söylem olmakla beraber aslında durum tam zıt yönde işlemektedir, erkek kadın ruhundan çok iyi anlar ve kendilerinin anlamadığı izlenimini kadında bırakır.

(bkz: beyin bedava)
Kadın Ruhundan anlamaya yetebilecek parası olmayan erkektir.
türk erkeklerin yüzde 100dür.. o derece durum vahim.. bunlar birer öküzdür bunlar birer odundur..
kadınla size niye odun diyor sanıyorsunuz.. keşke kadınlar gibi ince, nazik, kibar, çıt kırıldım olsanız böyle her şeye dana gibi dalmasanız.
neyse zaten kadınlar gibi ince düşünceli isteseniz de olamazsınız doğanızda var mallık.. keşke ölseniz yok olsanız hiç olmasanız.
bence zaten kadın ruhundan falan anlamasınlar. ya da belki bende problem vardır. ne bileyim ağlarken "canımmm canımmm" diye sarılınmasındansa, "mal mısın kızım ne ağlıyosun. gel langırt öğreteyim sana." denmesi beni daha etkili şekilde toparlıyor. ya da bi filme ağlarken karşınıza birinin geçip "hahahahah valla ağlıyo lan hahaha" demesi komik, daha güzel. "ya kız ağlıyo şu an." diye başımda dikilinmesindense bunları tercih ederim ben.

hayat ciddiye almaya gelmiyor ve erkekler de çok güzel ciddiye almıyor.
türk erkeğinin 100 de 100 ü ile ilişki kurmadan çamur atan kezban suçlama beyanatıdır.
hiç bir erkek kadın ruhundan anlamaz. çünkü kadınların ruhu anlaşılmaz. bunu peygamberler bile tam çözememiş.
Kadınlarında erkek ruhundan anlamadığı bir gerçektir. ite kopuğa aşık olmaktan düzgün efendi erkekleri unuttunuz. Ben kadın ruhundan çok anladımda ne oldu hiçbir türk sevgilimden bir hayır görmedim şuana dek. Sevildikçe şimardılar.
Kadınları bir bütün olarak düşünmek yanlıştır. Aynı kalıba oturtamazsın kadınları. Her birinin farklı bir ruhu vardır. Aslında her insanın farklı bir ruhu vardır. Dolayısıyla da her kadının hoşlandığı şeyler ve karşısındaki erkekten beklentisi farklıdır. Nabza göre şerbet vermek gerekir.
hayvandır.

ulan çok basit kadın zaten sana ışık yakıyor anlamıyorsan hayvanlıktır bu açık ve net.

tartışıyorsunuzdur zarf atarsınız bir şeyler desin de aranız düzelsin diye ama yoktur. hayvanlarla birlikte olmayın.
doğru konuş gız, tuvalet eğitimim tam benim.
Erkek ruhundan anlamayan kadın başlığı neden açılmıyor neden hep erkekler birşeyleri yanlış yapıyor.
(bkz: erkekler ölsün)
ve
(bkz: kadınlar ölsün)

bir bakalım nasıl bir dünya olacak.. merak ediyorum..

şerefsiz pislik erkek be!
Anlayan yoktur mış gibi yapan vardır zira kadonlar da anlamıyor kendilerini .
Hangi erkek anlıyor topraam.

Zaten anlamamak daha doğrudur. Anladığın anda siki tutarsın.
türk erkeğidir.
bir kadına nasıl dokunulur onu da bilmez.

(bkz: bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp).
serçe parmağınla kulağını karıştır, hoşuna gidiyorsa anlıyorsundur kadın ruhundan.
Kadınlarla mutlu olmayı unutması gereken insandır.
Ordinaryus olmasına gerek yoktur, çabalayıp, emek vermesi yeterlidir.
normal bir erkektir işte.
Kadını, çok bilinmeyenli denklem, en baba integral, logaritma problemi gibi görecek olan erkektir.
Bu işin, derhanesi, kursu da yoktur ki!
Her sene bütünleme!
sınıfta kalmalar!
Aşkta, meşkte, yüzü gülmeyecek olan garibandır.
Yani gariban bir ayıdır diyelim...
KARŞIKLIklı SEVGi, saygı ile iki tarafta kolaylıkla birbirlerini anlayacaktır.
Anlayamayan öküz anlamayan ise cool olur.
mesele, kadını, ruhunu anlamaya çalışmadan sevebilmekte.
yaz beni de. kadını benim ruhumdan anlayacak hale getiriyorum. hiç zor değil.
benim bu. bak önüme dünyanın en zor fizik sorusunu getir onu da çözemem ama konumuz o değil. çözemiyorum kadınları.