bugün

Kıyamet alametlerinde bahsi geçen konu olma ihtimali var alametlerden birisinde dünya üzerindeki kız nüfusunda artış olacağından bahsedilir.
https://m.uludagsozluk.com/e/29457802/
(bkz: o yarrah yenecek)

bu işin aslı budur aga. kadınların omuriliğinden çocuğu olsa ne olur? zevki çıkmaz ki amk. o yarrağı yiyecekler.
10 yıldır haber sitelerinde dolaşan asılsız bilgi. böyle birşey nasıl mümkün olabilir ki ?
Çok distopik değil mi ulan bu. Çok güzel senaryo çıkar bundan bak. Düşünsenize kadın egemenliği var dünyada, erkek ırkı kara borsaya düşmüş.
Herşey üremek mi arkadaşlar. Sonuçta bu güruhun sekse de ihtiyacı var.

(bkz: all time pompa)
(bkz: şimdi erkekler düşünsün)
Şimdi kadın erkeğin kaburgasından yapılmış, ee kadının omuriliğinden de sperm yapılıyo, o zaman bende taşı altına çevirebilirim amarak.

Gideyimde bir sigara içeyim dedirtir.
(bkz: allah korusun) doğal olmayan bir üreme türüdür. Kesin hastalıklı doğar o çocuklar. Erkeksiz dünya mı olur? Onu bırak, hemcinslerini çekemeyen bir cinsiyetiz biz, eğri oturup doğru konuşalım lütfen.. Bizi dengeleyen ancak karşı cinstir.. Şahsi görüşüm.

Gereksizdir. Bir sürü ailesiz çocuk var, hiç çocuğun olmasa bile, onları evlatlık edinerek dünyaya bir katkıda bulunmak tercih edilmesi gerekir bence. Kendi kendine üremek nedir? Saçmalık.
"Ben senin kaburgandan yaratılmadım, sen benim vajinamdan çıktın."
bilime değişik bir katkı yapacak olan üretimdir. ama kafamı karıştıran asıl şey;

kadın omuriliğine taşak mı takmışlar şimdi?

edit: ya da zaten var mıymış ?
Sperme gerek yok zaten kadının yumurtasıyla herhangi bir vücut hücresi dollenirse yeni bireyler oluşur. Bunun için yumurta şarttır fakat sperme gerek yoktur.
Ne yani ben artık "sırf anne olabilmek için dahi evlenir insan" cümlesini kuramıcak mıyım? iyi mi kötü mü bilemedim tartışılır. Ama bu türkiye koşullarında yine işlemez diyim size kendi kendinize yapmış olsanız dahi etiket hazır dimi biz böyle bir toplumuz işte.
inandırıcılığı hala şüpheli olan durumdur.
eğer bu mümkünse "kendi kendine yetebilmek" deyiminin sadece mecazda değil gerçekte de olacağını gösterir.

artık erkekler olmasa da olur *
Tehlikenin farkında mısınız.
Firtina oncesi sessizlik bu.
Ben sana hem analık hem de babalık ettim! sözünün doğrulanması olacaktır.
kaynak verilmedikçe inanmayacağımdır. hem doğacak çocukların hepsi kız olacaksa gelecekse insanlık sıçtı demektir. feministler azıtır kökümüzü kuruturlar oğlum.
dualite dünyasında bir saçmalıktır. bir varlık onun zıddıyla bütündür. siyah beyaza, gündüz geceye, sıcak soğuğa, karanlık aydınlığa özetle herşey zıddıyla mevcut iken bunun ne manaya geldiğini anlamış değilim. karşı değilim ama dediğim gibi ne manaya geldiği konusunda bir fikrim yok.
yoksa dünya üçüncü boyuta geçerken bu tür alışık olduğumuzun dışında tuhaflıklar mı göreceğiz?
eşitliğin anasının sikileceği bir durumdur. ulan biz de diyoruz kadın erkek eşittir diye de kadın erkek eşittir fakat kadınlar daha eşittir olmasın bak boku yeriz!
(bkz: tabağındakileri bitirmezsen arkandan kovalar)
mümkün olmayan, hakkında tartışılması zerre samimi olmayan, hiç de bilimsel olmayan hayali varsayım.
allah kabul etsin.

meseleye sadece üreme olarak bakan kadınların kafasını rahat ettirecek meseleye yine üreme olarak bakan erkeklerin de sonunu getirecektir.

gerisi yine sevmeye sevilmeye sevişmeye devam edecek.
(bkz: Cem uzan a hapis şoku)
Ne gerek var ki boyle seylere her gun bedavaya milyonlarca sperm uretiliyor ve bosa gidiyor.
Kardes payinda bir sahne vardi dunyada sadece erkekler vardi ve butun sektorler cokuyordu karanlik olmazsa isik olmaz erkek ve kadin beraber guzeldir.
Sıkıntı yapacak durum yoktur. Erkeksiz bir dünyada onlar yapamayacaklarını biliyorlar. Tehlikenin farkındalar.
Kadının egosunu ancak bir erkek tatmin edebilir.