bugün

Aynı hareketleri bir erkek yaparsa haber bile olmuyacağını düşününen bir tek ben miyim?
Maske takmalıydı. Polis haklı, dağılın.
Kızın yaptığı tipik baş kaldırı; halihazırda yasak olan, günlerdir, aylardır bas bas bağırılan maske takın uyarısından haberi olmayan kaldı mı? Bunu görmezden gelmek yanlış işte, takacaksın şu maskeyi. Neye karşı kime karşı mukavemet gösteriyorsun, tekme falan sallıyorsun kimlerden alıyorsunuz bu özgüveni. istanbul sözleşmesi çıktı birde tabi.. Herşey mübah oldu, şiddetin kadını erkeği olmaz, hak insan hakkıdır, herkese eşit davranmak gerekir. Bunun arkasına sığınıp, herşeyi yaparım çünkü ben kadınım diye motto olmamalıdır.
bunun arkasına sığınacak niyeti pis bir dünya insan var. Kurallara uymayan diğer sığırlarada aynı yaptırımı uygulamak şart, aksi takdirde yapılan yanlış olur.
ne ayricaligi ozelli oldugunu anlamadigim kadin ozel muamele bekliyor heralde.

bu kadinlar da iyice cildirdi.

pandeminin ilk gunleri sayisiz defa cevirmeye takildim.benden yasca kucuk memurlardi konusurken maskemi acmistim sert sekilde uyardi haklisin deyip kapattim.
ulan ne var bunda adam isini yapiyor ne diye cifte atiyorsun.
bence burada kadin haksiz digeri de rahmini kizgin demirle dagliyorlar gibi bagriyor.

atin nezarete yazin 5 bin kefalet akillari basina gelsin.
klasik cehapeli kızdır. bütün vücudu dövmeli yaşıda 20 daha büyük gösteriyor. anarşik tavırlarla polisimize hakeret etmiştir. polisimizi yedirmeyiz.
Polisin kadını evirip çevirip kelepçe takmaya çalışması iğrenç bir görüntü. Üniformayı giyen herkes kendini bir şey sanıyor.

Onun işi uyarmak ya da dikkate alınmadığı durumda ceza kesmek.
Güç kullanmaya gerek yok, dokunma sarılma etkisiz hale getirme yetkisi yok. Ceza kesme yetkisi var.

Ayrıca genç hanımın söylediğine göre maskesini sigara ictiginden dolayı çenesine indirmis, polisin ceza yazacağım sana demesine de maskesi olmayan takmayan ya da hiç olmayan insanları göstererek bu insanlara da yazdınız mi şeklinde itiraz etmiş.

Ne biçim başlık.

Polislere hakaret edip saldıran
Lgbt bayrağının üzerine oturan
Boynunda haç kolyesi olan
bu feminist şahsiyettir
görsel

https://www.internethaber...i-flas-hamle-2121611h.htm
Açığa alınan polisler, içişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından göreve iade edildi