bugün

Klasik Kadıköy solcusu kızı..

Düzene (daha doğrusu Tayyip Erdoğan'a isyan edeyim)
Akşam barlarda takilayim
Özgürlük adı altında her gece başka evlerde sabahliyim
Erkeklerle kanka olayım
içki içerim kimse karışamaz..

Hani Atatürk Atatürk diyorlarya valla Atatürk mezardan çıksa ilk işi bunlara kafa göz dalmak olur..
Sahte solcular sizi..
tam bir kadıköy kızı fenotipidir.
vayyy gelmiş "solcular böyle abi" ciler... geçen otobüste türbanlı bacıya saldıran ablayla ilgili başloıkta göremedik sizi ne iş?
Aynı başlıkta iki kez Kadıköy kelimesi kullanınca, onyekuru'yu harekete geçirmiştir.
Polis normal şekilde görevini yapmış.
Aynı hareketleri bir erkek yapsa hapis cezasına kadar yolu vardı.

Bir de Kadıköy çok modern rererö. Modernizm giydiğine, piercingine ve tipine göre yürümüyor.
Atayi agzina alma pislik.
At gözlüğü takilması gereken kızdır.
Sırf kadın olduğu için savunulan kişidir.

Polise mukavemet suçtur, bunun erkeği kadını yoktur.

O maskeyi takacaksın polise zorluk çıkartmayacaksın, insan gibi de teslim olacaksın.

2-3 kişide toplanmış polise "ne yapıyorsun" diyor. işini yapıyor işini.

Şu olayı bile siyasete bağlayanlar var, tüüü size.
Kendisini gözaltına alan 2 polis meslekten uzaklaştırılmıştır.

Dip not: beni niye eksiliyorsunuz amk, gidin içişleri bakanını eksileyin.
Görevini yapan polisler görevden uzaklaştırılmış, ilginç.

Çifte atan vahşi kısrak gibi hihihihihihi.
Polise direneceksin, üstüne defalarca tekme atacaksın, iki kişi "napıyosunuz siz yiiaaaa" diye gelecek ve sizi kameraya çekip suçlu ilan edecek. Çünkü o kadın.

Ülkenin doğu kafası da batı kafası da çöp. Bu zihniyetle bir bok olamayız.
Tipinden belli aq partili bu. Kodumun çomarı!
bu kızı savunanlar var mı gerçekten?
kurala uymamış, hak etmiş bunları kardeşim...
Ayrıca polis, görevini yaparken direniş gösteren herkes hukuken zor kullanabilir.

bu arada kızı savunanlar; kız, polislere tekme de attı:
https://galeri.uludagsozl...y-k%C4%B1z%C4%B1-2066741/

şurada da 10 saniyelik video mevcut, çeken * gene polisi suçluyor .

Birde bunu kadına şiddet olarak görenler var ya. Vah vah.
O kadının para cezası yemesi gerekirken, polisler uzaklaştırma yiyor. Diyecek bir şey bulamıyorum...

twitter'da da polisin haklı olduğu gündem olmuş. evet polis haklı, kız haksız.
https://twitter.com/searc...Polis&src=trend_click

(bkz: #43786253)

edit: ayrıca (bkz: 2 polisin açığa alınmasına sebep olan kız), (bkz: polisimin yanındayız) ve (#43786161)
Polise saldıran hakaret küfür ve tekmeyle bir güzel süsleyen şahıs. Ben anlamıyorum ne var yani taksan maskeni de uğraşmasa kimse hadi takmadın neden diretiyosun polis görevini yapsa suç yapmasa ayrı suç bu nasıl bir iş ya. Yapılan bu haksızlığı kınıyorum.
z kuşağını böyle otorite altına alamazsınız.

bir sonraki seçimde ekonomi ile birlikte z kuşağı sizi aşağaya çekecek.

o polis yerine ben olsaydım kıza maskesini taktırabilirdim. nasıl davranacağına ve nasıl diyaloğa gireceğine bağlı.

istanbul sözleşmesi ya da orantısız güç olayına girmiyorum. ben bir insan ile nasıl diyaloğa girileceğinle, derdini nasıl anlatman gerektiğinle ilgileniyorum.

güney sahilleri maskesiz insanlarla dolu. sokak arası parkları maskesiz çocuklarla dolu, cafeler, barlar maskesiz insanlarla dolu.

göz boyamak için işlek bir caddede bu derece işgüzarlık bence bu ülkenin sahtekarlığıdır.

kardeşime geçmiş olsun diyorum.

bomonti, kadıköy yaftalmalarıyla aklınca taşşak geçenlere de kafam girsin.
(bkz: #43786102) ve (bkz: #43784847)

ayrıca polisin kimliği istediği, fakat kadının kimliğini vermediği iddia ediliyor.
muhtemelen doğrudur.
Polise tekme atacaksın ve bu şekilde Kadınlığını kullanarak ortalığı yaygaraya vereceksin
Olay yerine gelen bazı şerciler, o bir kadın diyerek polisi uyarıyor
Kadınsa ne olmuş?
Sanki mısır tanrısı amonu tutukluyorlar
O da insan biz de insanız
Beter olsun
Polisimizin yüreğine sağlık
Pensilvanya sözleşmesi başınızı yesin.
Polisler görevden uzaklaştırılmış arkadaşlar
https://www.hurriyet.com....n-uzaklastirildi-41591649

Şimdi biz tekme yiyen erkeklerin sefaletine, rezaletine ne söz söylesem azdır
Hala feministim diye geçinin
Pembe don giyin

Kadın karşısında hiçbir hakkınız yok. Görevini aslan gibi yapan polis memurları görevden uzaklaştırılıyor. Peki ya bu kızın yerinde bir erkek olsaydı aynı karar alınacak mıydı?
Yürek yemiştir,polise mukavemetden hapse girebilir.
Sirf bu olay da bile kizi haklı bulanlar var yazik kafaniza.
görsel

Polise tekme de atsanız, küfür de etseniz kadınsanız tutuklanmazsınız, hatta polis açığa bile alınabilir demek ki!

Bunun topluma dönük çok ağır travmaları olacak, şimdilik kendi acınası sol romantizminizi tatmin edin, sevinin!

Bir gün “polis yok mu” dediğinizde bir polis bulamamanın acısını tecrübe edeceksiniz, o zaman anlayacaksınız!
mesela ben orada polis olsaydım

adolfina da oradan geçseydi

o maskeyi her tarafına takardım.

garanti.
polislerde de maskenin burun altı takılı olması olayın sebebi.
kendin doğru takmadığın maskeyle gidip vatandaşı tak diye uyaramazsın. bu tahriktir.
kız ayrıca neredeyse çocuk yaşta. ve maske bahane çıtırı mıncırmak şahane gibi görünüyor.
sizin kızınıza yapılsa görürdüm tantanayı.
Kündeci polisin maskesi çenesini koruyor bu arada.

Evet bir virüs var. Evet gerçekten öldürücü bir virüs. Ancak insanlar evrensel olarak bir modele zorlanıyor. Bunu görmemek için kör olmak gerek.

Sanırım gelecekte daha profesyonel maskelere alıştırılıyoruz. Kimyasal savaş mı çıkacak, yoksa sanayi gazları mı insanları buna zorlayacak bilmiyorum, ancak belli ki bunu bilen birileri var.
polisler hatalı işten atılmaları doğru olmuş.