bugün

Corona bazen hayırlı işlere imza atıyor..
Toprağı bol olsun .
Hedef 2023'tü hani?
Has gone.
Simdi covid19 dan ölüm yazmazlar çünkü negatif ama organları götürüyor işte.
belediyeyi yandaşlara peşkeş çekmiş kişiydi.

çok ahlar alarak gitti..
allah rahmet eylesin ama fetönün elebaşlarındandı bu yüzden sessiz sedasız görevden alınmıştı.
Azabı şedid, yeri nar-ı cehennem olsun. Tez zamanda tüm hempâ ve hemrâhının kendisine kavuşmasını niyaz ederim!
Oysa ki istanbul’da Saray muhallebicisi açacağı daha çok köşe bucak vardı. Başkanlığı ve ömrü yetmedi. iyi yerleri kendine peşkeş çekse de Doyamamıştı garibim. Ay gidelim de bir tatlı yiyelim en yakın Saray muhallebicisine. Fetosu bol olsun..
hayatını kaybetmiş. ölmüş insanın arkasından konuşulmaz.
istanbul'u mahveden gürcü kökenli, eski istanbul belediye başkanıdır. Artvinlidir. Reisin, numan kurtulmuş ile oluşturduğu gürcü lobisinin baş kişilerinden biridir. Zaten reisin kendisi de gürcüdür. Ağır fetöcüdür ve damadı da fetöcülükten yargılanmıştır.. istiklal caddesine çok zarar vermiştir. Ayrıca hırsızın önde gidenidir. 15 temmuz'da ölen darbeci askerler için hainler mezarlığı yaptırıp, askerler için cenaze namazı kıldırmamıştır.. Ama damadı da kendisi de fetöcü.. ilginç..

An itibariyle vefat etmiştir.. Kendisinden hiç mi hoşlanmasam da içimden hiç gelmeyip, yakınlarına sabır diliyorum.
korana birüsü nedeniyle 76 yaşında hayatını kaybetmiş.

https://www.haberturk.com...topbas-vefat-etti-2972009
istanbul Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı, kıymetli yol arkadaşımız Kadir Topbaş'ın vefatını derin bir teessürle öğrendim. Kadir Bey'i, istanbul'a ve ülkemize kattıklarını unutmayacağız. Kendisine Allah'tan rahmet; ailesine, sevenlerine ve milletimize başsağlığı diliyorum.
iyi bilmezdim. hakkım varsa haram olsun.
Ölenin arkasından konuşulmaz diyorlar. Şu an hayatta olan şahsiyet ölünce de mi konuşmayacaz. Bunu bir açıklığa kavuşturalım. Çifte standart olmasın.
Hani cenaze namazında soruyorlar ya;
Hakkınızı helal ediyor musunuz diye!
çember daralıyor
çok inançlı biriydi kendi deyimiyle ama bu saatten sonra gittiği yere paralarını değil günahlarını götürür anca.

ölünün arkasından kötü konuşulmaz saçmalığına inanmıyorum. komşu teyzeden bahsetmiyoruz burada, milyonlarca kişinin hayatını etkilemiş, yöneticilik yapmış birinden bahsediyoruz.
Haram olsun.
görsel
Dünyanın tek adalet sisteminin ölüm olması ne kadar acı. Dünyaları da çalsanız dünyada yargılanamadan, çaldıklarınızla, çırptıklarınızla ölüp gidiyorsunuz. Ama iyi ki ölüm diye bir şey var. Yoksa bu kadar onursuz insanla yaşamak asıl bize cehennem olurdu. Yine de toprağı bol olsun. Ancak ölünce anlıyorlar zaten paranın toprağa karışınca işe yaramayan bir kağıt parçası olduğunu.

T; ölmüş bir eski ibb başkanı.
sana da haram olsun.
istanbulu parsel parsel fetö ve cemaatçilere peşkeş çekti. istanbulu boğdu boğdu duvara attı boğdu boğdu duvara attı. Kötü bilirdik. Haram olsun.
(bkz: burhan kuzu)
iyi bilmezdik

iyi bilmezdik

iyi bilmezdik

tüm akabelilere olduğu gibi

hakkımı helal etmiyorum

hakkımı helal etmiyorum

hakkımı helal etmiyorum.
görsel

Güzel ülkemden çalıp arap diyarlarında din eğlencesi yapmaya benzemez hayat... Adalet birgün muhakkak kapınıza uğrar... Biz sizi ülkeyi nasıl vicdansızca soyduğunuzdan tanırız... Ardından rahmet okutacak kişiler onurlu yaşamalı bu hayatta... Hakkımızı helal etmiyoruz...