bugün

Hak yedin hukuk yedin gram hesap vermeden çekip gittin. Umarım diğer yol arkadaşlarının hesabını sormak sadece allah'a kalmaz.
bi rüşvetçi pezevenk daha öldü..
Dışardan sevecen bir adama benziyordu, görmüştüm bir kere sıcak gelmişti. Allah rahmet eylesin, bazı yaptığı şeyler yüzünden helallik durumu olabilir ama insan olarak allah rahmet eylesin.
Eee işte kaldı mı o paralar şimdi hesap zamanı fetöcü damat ezer paraları sonra o da geberir gider.

Ölüm adalettir ölüm temizliktir kalan mazlumlar için.
Bu dünya kimseye kalmayacak!
sıra size de gelecek ama sakin, ölmeden yargılanmanızdır muradım.
Her canlı ölümü tadacaktır.

istanbul parsel parseldi elinde. Şimdi bir mezar sadece 2.64m2. inanın daha fazlası yok.

Çıkarılacak çok dersler var çıkarabilene.
damadının 33 milyon liraya aldığı arsanın imar statüsünü değiştirerek aynı arsayı belediyeye 370 milyon liraya satın aldıran kayınpeder gibi kayınpeder...
görsel

bizim rahmetli kayınpeder de 3 katlı bir ev yapmış, yanındaki arsasını da belediyeye bağışlamış mahalleye sağlık ocağı yapsın diye.

işte vizyon farkı azizim...
Haksız yere elde ettiği 1 kuruş bile,
Haram zehir zıkkım olsun.

Boğazından fitil fitil gelsin.
Amin.
Covidden ölenlere cenaze töreni yapılıyor mu ?
görsel
görsel

Güzel ülkemden çalıp arap diyarlarında din eğlencesi yapmaya benzemez hayat... Adalet birgün muhakkak kapınıza uğrar... Biz sizi ülkeyi nasıl vicdansızca soyduğunuzdan tanırız... Ardından rahmet okutacak kişiler onurlu yaşamalı bu hayatta... Hakkımızı helal etmiyoruz...
iyi bilmezdik

iyi bilmezdik

iyi bilmezdik

tüm akabelilere olduğu gibi

hakkımı helal etmiyorum

hakkımı helal etmiyorum

hakkımı helal etmiyorum.
(bkz: burhan kuzu)
istanbulu parsel parsel fetö ve cemaatçilere peşkeş çekti. istanbulu boğdu boğdu duvara attı boğdu boğdu duvara attı. Kötü bilirdik. Haram olsun.
sana da haram olsun.
Dünyanın tek adalet sisteminin ölüm olması ne kadar acı. Dünyaları da çalsanız dünyada yargılanamadan, çaldıklarınızla, çırptıklarınızla ölüp gidiyorsunuz. Ama iyi ki ölüm diye bir şey var. Yoksa bu kadar onursuz insanla yaşamak asıl bize cehennem olurdu. Yine de toprağı bol olsun. Ancak ölünce anlıyorlar zaten paranın toprağa karışınca işe yaramayan bir kağıt parçası olduğunu.

T; ölmüş bir eski ibb başkanı.
Haram olsun.
görsel
çok inançlı biriydi kendi deyimiyle ama bu saatten sonra gittiği yere paralarını değil günahlarını götürür anca.

ölünün arkasından kötü konuşulmaz saçmalığına inanmıyorum. komşu teyzeden bahsetmiyoruz burada, milyonlarca kişinin hayatını etkilemiş, yöneticilik yapmış birinden bahsediyoruz.
çember daralıyor
Hani cenaze namazında soruyorlar ya;
Hakkınızı helal ediyor musunuz diye!
Ölenin arkasından konuşulmaz diyorlar. Şu an hayatta olan şahsiyet ölünce de mi konuşmayacaz. Bunu bir açıklığa kavuşturalım. Çifte standart olmasın.
iyi bilmezdim. hakkım varsa haram olsun.
istanbul Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı, kıymetli yol arkadaşımız Kadir Topbaş'ın vefatını derin bir teessürle öğrendim. Kadir Bey'i, istanbul'a ve ülkemize kattıklarını unutmayacağız. Kendisine Allah'tan rahmet; ailesine, sevenlerine ve milletimize başsağlığı diliyorum.
korana birüsü nedeniyle 76 yaşında hayatını kaybetmiş.

https://www.haberturk.com...topbas-vefat-etti-2972009
istanbul'u mahveden gürcü kökenli, eski istanbul belediye başkanıdır. Artvinlidir. Reisin, numan kurtulmuş ile oluşturduğu gürcü lobisinin baş kişilerinden biridir. Zaten reisin kendisi de gürcüdür. Ağır fetöcüdür ve damadı da fetöcülükten yargılanmıştır.. istiklal caddesine çok zarar vermiştir. Ayrıca hırsızın önde gidenidir. 15 temmuz'da ölen darbeci askerler için hainler mezarlığı yaptırıp, askerler için cenaze namazı kıldırmamıştır.. Ama damadı da kendisi de fetöcü.. ilginç..

An itibariyle vefat etmiştir.. Kendisinden hiç mi hoşlanmasam da içimden hiç gelmeyip, yakınlarına sabır diliyorum.