bugün

Sağ tarafta görünce öldü sandım aman ölmesin bu ülke baş akil adamsız ne yapar ?
bizim yazlıktaki komşu amcayla hemen hemen aynı vakit doğmuş bir amca. belki doğum günü 1-2 gün farklıdır.
Kendisini sevmem ama hastalıkla alay olmaz, allah şifa versin. Rahmetli Dayımdan tecrübe ettiğimiz için, ikinci defa felç geçirmenin ne lanet bir şey olduğunu bilirim. Felç; insanın aklından, hareket ve uzuv kabiliyetinden, her şeyinden eksilten, başkasına bağımlı hale getiren bir illet..
vaziyetinden fazla umutkar olmadığım sanatçı.. allah şifasını versin..
allah şifa versin.

güzel abimizdir.
Yine beyin kanaması geçirmiş. Yoğun bakımda, entübe vaziyette uyutuluyor.
işler biraz kötüye gidiyor, gibi..
Kadir inanır denilince akla "Selvi Boylum Al Yazmalım " gelir. Bir de Tatar Ramazan.
bir gereksiz karadenizli.
son hali;

görsel
Cüneyt Arkın a allah rahmet eylesin de bu adamı hiç sevmem nedense ya.
Benim için en iyi filmi "askerin dönüşü" olan sanatçıdır. O derinliği başka filminde görmedim.
Allah uzun ömür versin. Tarık akan-cüneyt arkın- Kadir inanır üçlüsünden hayatta kalan tek kişi
Keçi ile beraber reklam yapacak hale geldiğinden beri önemsiz biri haline gelmiştir .
tarık akan la birlikte en baba aktördür.
başlı başına bir yeşilçam ekolüdür.
çözüm sürecinde çok tepki almıştı.
Çok bilinen bir yeşilçam sinema oyuncusudur.
ablası Zinnet ismailoğlu dün vefat etmiş.

https://www.hurriyet.com....azeye-katilamadi-42017129
Armis reklamında adama resmen instagram filtresi yapmışlar disney prensesi gibi olmış.
Oyuncu adamdir.
Adamin özel hayatindan size ne ulan! Lokantada Yemek yerken, asci nin özel hayatini mi sorguluyosunuz a bre pezevenkler!

Kadir abi adamdir.

Yaz katip efendi.
Kim inanır? Kadir inanır.
"apo halkın önderi" diyebilecek kadar düşmüş olan sözde akil.
gözümde ahmet kayadan daha aşağı konumdadır. ahmet kaya pkk muhipliği yapıyordu ama adam kürt zaten.. bu herif türk olduğu halde pkk sevicilik yapıyor..
Çok sevdiğin apo gelsin seni kurtarsın akil ordu'lu.
kefeni yırtmış diyorlar.