bugün

tüm kadınların çiçek olduğunu gönül rahatlıyla söyleyebiliriz fakat hepsinin zeki olduğunu maalesef söyleyemeyiz *, bu yüzden kadınları diğer hemcinslerinden ayıran en büyük özellik olan güzel görünmek , estetik teknolojisi sayesinde geçerliliğini yitirirken devreye zeka girmektedir.

günümüzde evliliklerin çok kısa süreli birlikteliklere dönüşmesi, * buna rağmen evliliğini bir şekilde yıllarca sürdürebilen kadınlara zeki kadın gözüyle bakılmaktadır.

not: bugun iki kez duyduğum ''eee zeki kadın evliliğini nasılda sürdürüyor'' lafı ilham kaynağım olmuştur. kimseyi aşağılamak gibi bir niyetim yoktur...
yokluğunda kadını komik duruma düşüren davranışlar olabilir. örneklendirmek için harcanan zamanda çok daha faydalı işler yapılabilir oysa. . neyse. . .
üç tel saçına yüzlerce ytl' yi çat diye harcamamak
10 saat süren terapi alışverişleri yerine ihtiyaç duyduklarını almak
görünüşünü beğendiği hemcinsinin kopyası haline gelmemek, moda olayını abartmamak
kışın ortasında bronz dolaşmamak biraz doğal kalmak
türkçe' yi düzgün kullanmak, konuşurken ağzını yüzünü yamultmamak
mümkün olduğunca yalan konuşmamak
beyinsiz kadın programlarına katılımcı olmamak
zayıflamak uğruna 6-4 mmhg tansiyonla hastaneye kaldırılmamak
bir tarafı açık bir şey giyince oturmaya, kalkmaya, eğilmeye dikkat etmek
karşındakini dinlerken saçlarınla oynamamak, söyleneni anlamaya çalışmak
ortalıkla ağzı açık sakız çiğnememek, patlatmamak
gülerken sağındaki solundaki insanların üstüne yatmamak
her hangi yakışıklı bir şarkıcı kimseye aşık olup saçma davranışlarda bulunmamak
konuştuğu her erkeğin kendisinden hoşlandığını düşünmemek, düşünse de bunu kimseyle paylaşmamak
sevimli görünmek adına abuk sabuk bir ses tonu edinmemek
. . .
Susmak.
hayır demek
zeki kadın yerinde ve kaliteli espri yapabilen kadındır. erkeklerin espri yapmalarının daha cazip, daha avantajlı görüldüğü ortamda hatun kişi espri yapabiliyorsa bir de bu espriye gülünebiliyorsa,hele bir de yaptığı espriyi cool bir şekilde noktalıyorsa o kişi zeki hatun tamlamasıdır.
Biglisayarda kod yazarken buldugu cozum sonucunda, gayri ihtiyari ve kisik bir sesle kendi kendine simdi mna koydum senin iste diyerek kod yazmaya devam etmesi.
seksi de gosteriyor ayrica kizlari bu davranis bicimi! ilginc!
45 derece sıcakta bile dışarıya çıkıp şemsiyeyle dolaşmaları.
erkeklerin her söylediklerinin, zaten genellikle de çoğu söylediklerinin gerçek olmadığını bilmesi, bir kadının en zekice davranışı olacaktır.
ben zekiyim mesajı salgılama çabası içinden çıkıp, salaksa salak, zekiyse zeki, kısacası doğal davranması. hayır nedir bu zekilik, güzellik, zenginlik çabası? bu özelliğe sahip olanlar dünyada kat,yat vs. , öteki tarafta cennet mekan sahibi mi oluyor anlamadım...
kapris yapmaması.