bugün

kendinden büyük biriyle sevgili olmak.
Slim sigara içmek, erkeklerde abes duruyor. Adama bakıyorsun küheylan gibi ama elinde Slim sigara...

Bence hiç sigara içmemek lazım, zaten zararlı, zam da geldi. illa içeceksek de kesinlikle Slim sigara içilmemeli.
kaş almak.
tayt giymek. (orlon tayt hariç)
sadece salata yemek.
yemek yerken, konuşurken vs nazik bir şekilde parmaklarını bükmek.
dar paça pantolon giymek.

ağlamak değildir. ağlayan erkekler karizmatik olur.
küpe ,bileklik, saç yapmak, makyaj.
dudak bakım kremi.
dedikodu amk.
atletin askısının görünmesi tiksinçken sütyen askısının harikalar yaratması.
Meme.

Sözlüğün yeni bir özelliğini keşfettim galiba lan! Yazı az olunca entry nerde diyor. Miyop falan mi var acaba? Bi de en az kaç karakter olacak onu da merak ettim bak. Neyse konudan çok saptık! Tanım: meme.
(bkz: jartiyer)
(bkz: küpe)
(bkz: babet çorap)
Pembe dudak.
sakız çiğnemek.
Etek.
iskoçlara saygım var ama yakışmıyor.
güzel kalça. erkekte iğreti duruyor. erkek dediğinin götü belli olmuycak. ama kadında öylemi. adece cennet tasviri.
kadınlar erkek reyonundan giyinebilir ama erkekler kadın reyonundan giyinememektedir. zaten bir mağazanın yüzde yetmişi kadın reyonudur. bence buyuk haksızlık.
Etek.

Ah ah bu iskoçlar yok mu.
kısa paçalı slim kesim pantalon ile babet çorap. hoş babet çorabı karı kısmına da yakışmıyor.
Dar ve kısa pantolon.
Ruj kırmızı olursa makbul olandır.
etek tabiki.
Küpedir efendim.
Makyaj, sakız çiğneme, cilt bakımları (çok fazla ), su yeni moda giyim tarzları , trip atmak, ota boka nazlanmak, ağda yapmak (sporcu değilsen) , mıymıntılık, ağzını yayarak konuşmak, abez kahkaha atmak, dedikodu yapmak,.. Ve ne yazık ki şuan kızlardan çok erkeklerin yaptığı şeylerdir.
küpeyi yakıştırmıyorlar, halbuki çokta yakışıyor.
fazla uzun sac, kolye, slim sigara, dedikodu.