bugün

-doğrusu "entry nerede" olması gereken soru.
-dalgınluk sonucu entry yazmadan "ekle" tuşuna bastığınızda karşınıza çıkan,"hooop nereye gidiyorsun ahbap?bir şey yazmadın.karşında keriz mi var senin?adam gibi yaz şuraya yazını,sonra 'ekle' tuşuna bas" diye bas bas bağıran kırmızı renkli uyarı sözü.
sözlükten ayrı kaldığım süre içerisinde ortaya çıkmış delirtici şey.. yazıyoz işte kardeşim nasıl entry nerede yani?
1.lütfen sozluk formati'na uygun entryler giriniz.
2.lütfen okurlara faydalı olacak, bilgi içeren entry giriniz.
3.yukardaki kurallara uygun olmayan entryler silinebilir.
gibi açıklayıcı cümleleride altında barındıran sözlüğün bize verdiği ayarlardan biri.*
belirli bir karakter sayisindan daha az karakterde entry girince de kasimiza cikan mesaj. sanirim en az 6-7 karakter yazmak gerekiyor. sozlukteki buglardan olabilir.
az önce 5 harflik bir entry sonucunda çıkan sözlük uyarısı.*
saçma şey!
*
+entry nerde?
-girdim.
+ayar nerde?
-yarın alacam.
+entry nerde?
-girdim.
+ayar nerde?
-alacam yarın....
(bkz: bey kos cocugun entrysi kaybolmus) * *
can sıkıntısından boş entry girmeyi denedim ve olmadı. tanım olarak, muzipliği bile fazla gören sözlüğün sorduğu soru.
(bkz: bilmiyorum nerde)
(bkz: şey ben gerçekten bilmiyorum)
(bkz: afedersin ama siktim öldü)
(bkz: aha burda)
bir yazarin, baska yazarlar tarafindan tavsiye edilen entrylerine bakmak istediginizde verdiginiz tepkidir. o kadar bir hevesle tikliyoruz linki, cayimizi yudumlayip hazirlaniyoruz ama entarisi yok vatandasin? olmaz.. olmamali.

(bkz: entryler silinmesin sinirler gerilmesin)
(bkz: entry içimizde)
-entry nerde?
+bana mı soruyon?
-entry nerde?
+yazdım ya lan?
-entry nerde?
+tamam lan tamam senle uğraşılmaz..
boş entry girerken de şu uyarıyı veriyor.
entry nerde? suya mı düştü? su nerde? inek mi içti? inek nerde? dağa mı kaçtı? dağ nerde?
(bkz: hangimiz nerdeyiz ki)
(bkz: burda soruları ben sorarım)
+ entry nerde ?

- dağa kaçtı

+ dağ nerde ?

- ana.. neyse.
ilk defa az önce karşılaştığım, nedense beni gülme krizine sokan soru.

(bkz: sözlük benimle konuşuyor)
''az kelimeyle çok şey anlatıyorum ama...'' diye cevaplamak istediğim sözlük uyarısı. illa ki uzun mu yazmak gerekiyor yani?
belli bir karakter sayısını aşmayan ya da bakınızdaki karakter sayısını geçmeyen entryler girildiğinde entry ekleme kutucuğunun hemen altında beliren hede.

hayır o değil de, milyon kere görülen bir şeyin başlığı neden açılmamış şimdiye kadar onu anlamadım. ilginç...

edit: entry nerde adı altında bir başlıkta bulunuyormuş aslında. dikkatli bakmadığım için görmemişim. sağ olsun yazarlarımızdan bazıları hemen en kibar şekilde uyardılar.
(bkz: entry nerde)

demek ki senden akıllıları varmış. milyon yıl önce açmışlar.
entry nerde o.