bugün

az önce nick altını doldurmadığım için bana küfür eden çaylak. belalım benim.
entry karşılığı fal bakan 8. nesil çaylak, daha yazar değil. samimice.
kesin bağyan yazar, sürekli çorabının kaçmasından müzdarip olmuş bunu da şakaya vurup kendine nick eylemiş. kedi canını onun ! hoşgelmiş.
ana sen miydin lan bu ben de başlığa bak bu ne lan diye içimden küfür ediyodum. canıms ya kıyamamış benim için sözlüklere kadar üye olmuş. candır o kandır o. takip edeceğim seni. gözüm üstünde. kimselere de yar etmem.
(#11558524) yirim ki.
çorabının tekini bulması dileğiyle...

(bkz: çorapların tek eşliliğe inanmaları)
#11599773 numaralı entry'sinden dolayı şükranlarımı sunduğum yazar. hislerime tercüman oldunuz efendim... * *

edit: hoşgelmiş yazar...
(#11599773) aha da budur dediğim entrylerden.
küllüğün üstüne oturmuşluğu da varmış ayrıca.

edit: tanıdık yazarmış hemde.
insanlıktan nasibini almamış olduğunu gözler önüne sermiş yazar.

(#11655979)
aslında pek de 'işte budur' olmayan entryleri sırf bayan olduğu için 'böyle yapan yazar', 'budur dediğim yazar' gibi övgüleri almış yazar. ayrıca bu başlık bir ay içinde 5 sayfayı geçer.
pkk sempatizanlarının sözlükte barındırılmasının kanıtlarından sadece bir tanesi.
akepeliden sonra pkklıda olduğunu öğrenen yazar. *
Erkek lan bu.bildigin sakirt sakali bile var elemanin.gormesem kiz sanip yavsicam bende amk .kacan corap diyince ten rengi ince bayan corabi geliyo sozlukce aklimiza.olur oyle..
Hoş bir nicke sahip olduğunu düşündüğüm yazar.**
müjdeler olsun ateş topu gibi yeni bir troll yazarımız olmuştur.
görme engelli bir vatandaşın, bakan tarafından aşağılanmasını dile getiren yazara kişilik bozukluğuna sahip ithamını yapabilecek kadar geniş ve yandaş bir bünyeye sahip trol.
(bkz: #11795235) inceden bir ayar vermiş yazar. ayarınız kaydedildi.
hayat arkadaşım. *
bakire olmamak hakkında ''orospu olmaktır'' diyen bir kişilik. kendisine küçük bir hatırlatma, doğum yapanlar da bakire değildir. ee sen de doğmuşsun.
hiç tanımadığım halde hakkında şunları biliyorum. Kürttür, komünisttir, atatürke hakaret etmekten zevk alır, argo kullanmayı büyüklük sanar. sözlükte barındırılmaması gerekir.
(bkz: #11567534) 10 siyahi arkadaşla bir adaya göndermeyi düşündüğüm yazar. cık.
(bkz: #12002416) nolu entrysi ile beni gülmekten kırıp geçirmiş yazardır.
nereden aklına geldi bilmiyorum ama ağzına sıçayım senin,
çok güldürdüğün için küfretmek istiyorum aslında ama başka bir şey demiyorum.
sözde ermeni soykırımın intikamını, yaptığımızı zannettiği biz anadolu türklerinden değil de azerbaycan türklerinden aldığını savunmuş yazar. e kim yapıyor zannediyorsunuz, kime dalaşıyorsunuz o halde?
Bu cühela ile şöyle bir muhavere geçti efendim aramızda:
Benim nickaltıma girdiği entry:
"bütün dünyanın kabul ettiği, türk bir yazarın hakkında yazdığı kitapla oscar almasına rağmen ermeni soykırımını inkar eden türk faşisti."
Bu entrynin üstüne benim ona mesajda yönelttiğim iki soru:
hangi türk yazar bu konuda kitap yazdı da oscar!! aldı?
ve faşizmin ne demek olduğunu biliyor musun da faşist diyorsun?
Tazi'nin cevabı:
"orhan pamuk aldı. ermeni soykırımını kabul etmemek faşistliktir."
Şimdi bak yeğenim seninle polemiğe girmek istemiyorum ama şunları bilmelisin: Orhan Pamuk ermeni soykırımı ile ilgili bir kitap yazmadı. Yazmadığı kitapla da ödül almasının imkanı yok. Bunları mesleğim gereği Pamuk'un bütün kitaplarını okuyan biri olarak söylüyorum.
ikincisi de oscar film ödülüdür. Edebiyat ödülü nobeldir. Bu nobel ödülü de yazılan bir kitaba değil yazarın veya şairin yazarlığına ya da şairliğine verilir.
Üçüncüsü faşizmi "ermeni soykırımını kabul etmemek" diye tanımlamış. Demek ki dünyadaki hiçbir faşist bunu kabul etmiyor.
hayvanların iç yapısıyla ilgili bilgi verince benim baytar olduğumu düşünen yazar. baytar değilim sadece biyoloji çalışıyorum. kendisine de başarılar diliyorum.