bugün

kablosu olmayan klavye (tuş takımı)dır. pille çalışır. genellikle yanlarında kablosuz mause (fare) ile satılır.
(bkz: wireless keyboard)
ayakları uzatıp klavyeyi kucağa koyarak entry girmemizi sağlayan büyük kolaylık.
uzerine redbull dokmemek gerektigini ogretmis klavyedir.ok tuslari garip sekiller cikarabiliyor sonra, harbiden.
bilgisayarından oyun oynayanlar için kesinlikle tavsiye etmediğim, yok benim ne işim olur oyunlar diyen için mükemmel olan klavye.
kablosuz klavyelerde tuşa basma ile bilgisayarın algılaması arasındaki sürenin normal klavyelere göre daha uzun olması, bazı oyunlarda insanı çileden çıkarır.
(bkz: laptop klavyesi)
özellikle counter strike oynayan kişilerin asla almaması gereken klavyedir. sebep; biliyorsunuz ki cs'de çarpraz yürümek var. çarpraz yürürken 2 tuşa aynı anda basmanız gerekiyor haliyle ve 2 tuşa aynı anda basınca klavyemiz takılıyor. kafasına göre gidiyor bir yöne doğru. eli tuştan çektikten 3 4 saniye sonra düzeliyor bu durum. bunun dışında bilgisayarı kasan programlar açıkken, yazı yazmanız zorlaşıyor bu klavye ile bunun sebebini çözemedim. çözen bayanların g noktalarından öperim.
* mehmet li birand ın kol saati
* tanrınn açmazı
şeklinde başlıklar açmama neden olan klavye. *
sizi kanser yapmaya yaklaştıracak bir adım daha. dikkatli olun bence.
(#11202674) anneye hakaret edebilen akpli tosun! akplilerin ne kadar çirkeş olduğunun ikinci kanıtı!

birinci kanıtı ise; orjinaldeli
(#11202674) bu kişi yanlış gelmiş inci sözlük yan tarafta koçum. hadi oraya sen. terbiyesiz herif.
aylık pil maliyeti yüzünden bir yıl içerisinde nasanın kullandığı aletlerle aynı paraya gelen cihazlardır.
güzel insan, kankulim.
pompalamasyon şarkısının söz yazarı kankulim.
anneye hakaret edip, sonrasında çirkefliği benden öğrendiğini söyleyen yazar.
cennetin anaların ayakları altında olduğunu bilmez. cenneti fethullah gülen'in, tayyip erdoğan'ın kucağında olduğunu sanır. ben annemin ayağının altını öperim. sen sus ve yalamaya devam et!
gereksizdir, ikide birde pil bitecek onun peşinden koştur.
küfürbaz şakirt. abilerine şikayet etmek gerekir. ev abileri küfretmemenizi öğretmediler mi?

çok ayıp! fetoş duymasın! kızar ha!
abilerin tecavüzüne uğrayınca psikolojisi bozulmuş. tecavüzcüsüne aşık misali küfürbaz şakirt rolünü oynuyor.
şakirtin ağız ishali olmuş hali. bıyıklı vajina diyorduk da bıyıklı göt çıktı.
büyük ihtimalle, turan dursun'u korkakça sırtından vuran katilin akrabasıdır.
kullanmakta olduğum klavyedir.
gayet rahat ve kullanışlıdır.
kokuşmuş beyinlerin bir numaralı ilham kaynağı.
Delikanlı değildir. Kablosuzdur.
--spoiler--
(#11382849)kardes belki hayvan korkusu vardır kadınlarda ondan korkmuşlardır.

--spoiler--

bu özel mesajı ile tarafımdan şikayet edilmiş gereksiz.
güle güle.