bugün

Justin Bieber a Açık Mektup

Müzik dünyasının ikoncanı
Veya her nesi isen
Araştırmak istemiyorum seni milyonları bulan hitini arttırmayacağım
Sana bi çağrım var çık Texasa!
Yanına rambo yu al
Van damme ı al
Chuck Norris i al
Hatta tanıdıklarını kahveden arkadaşlarınıda çağır
Ben yanıma ismail YKyı alacağım
Eminimki texastan Missisipiye kadar kaçacaksın.
Hodri meydan.
Bu yaşta şarkıcı olmalar kapitalist sistemin çarklarının arasına sıkışıp fütursuzca kendinden geçmeler
Kliplerde ona buna sarmalar.
illa müzik yapacağım diyorsan Küçük Emrahı örnek al
Mazlumun yanında ol umarım o sarı saçlarda boya değildir.
Şayet boyaysa rehabilitasyon süren uzayacak demektir.
Bilirsin ziya paşa üstad ne demiş
;nush ile uslanmayanın hakkı kötektir;
Evde tekbaşına filmlerini izleyip gaza gelme
;evdeki hesap çarşıya uymaz; diye bir söz vardır bizde
Şimdilik bu atasözlerini ezberle
ilerde sorabilirim.
Rehabilitasyonun mahalle bakkalıyla maç yorumlama dersinin ardından
Boş derste kravatı kafaya geçirip maç yapmayla devam edecek.
Aksiyon; da elden bırakmayacağız.
Mahalle kavgalarına karışacaksın
;Daş yok mu daş; diyeceksin.
Sevgiler koreantiger Abin.
Mektupta kırıcı olduysam affola ama bir genci topluma kazandırabilirsek ne mutlu bize.

edit:copy paste olduğu doğrudur.
ama wordde yazılıp buraya kopyalanmıştır.
ha neden böyle bir şey yaptınız derseniz birine yazı hazırlıyordum sözlükte de paylaşmak istedim sonradan
ama noktalma işaretleri çıkmamış düzelttim.
Selam justin. 23 Nisan da ne yaptın bilmiyorum ama umarım gönlünce eğlenmişsindir. Benden sana bi öneri şöhretin ışıltılı görünüşüne aldanıp da turneleri abartma. Devamsızlığın çok olursa haziran ayında okula gitmek zorunda kalırsın. Ben senin iyiliğini düşünüyorum daha çook küçüksün. Seni seven ablan, hülya..
Sevgili justin, ne desem hak^++^%^+6008456;+^53...

anlaşamıyoruz biliyorum, sağlıcakla kal.

(bkz: copy paste gençliği)
sevgili castin,

senin ben amk.

lots of fuck,

duttylog.
ecnebi bir ergenin tesadüfi başarısını ne biyolojik ne de psikolojik olarak sindirememiş bir çekik gözlünün uzun vadedir zar-zor dindirilmiş gazabının girizgahı sayılabilecek bir deneme.
(bkz: öl sen ya öl)
ulan bieber,
benim soyadım biber. Senin soyadında bibır diye okunduğu için bana da biber olan hitap biçimleri bibıra dönmeye başladı .
Ulan bieber,
Seninle uzaktan ,yakından , tipsel , düşünsel, bedensel, herhangi bir kıçımsal açıdan hiçbir benzerliğimiz yok .ama soyadın ve soyadım yüzünden hergün o yerin dibine bata da çıkamaya sıca suratın zihnimde beliriyor.Seni dışarda görmeyeyim oğlum.
(bkz: çık git lan hayatımdan)
eric cartman tarafından yazılması muhtemel olan.
sevgili castin;

neden müzik?
sevgili castin yuğ ar faking kant desd ol.
sevgili yi gördüm okumayı bıraktım müzik dünyasının en büyük utanç kaynağıdır justin bieber .
'justin bieber sen mi büyüksün ben mi ananı sikecem senin' diye devam etmesi gereken mektup.
bak canım kardeşim artık yüz naklinin bile yapılabildiği güzide dünyamızda sana bir önerim olacak "git şu saçlarını düzelt ulan!!!"
Türkiye'de çok sevenin var, bunu sadece kız dinleyicilerin var diye algılama aslında bir o kadar erkek dinleyicin de var. ve üstelik herkes kendinden bile saklıyor justin bieber dinlediğini ama yok ben saklayamıyorum. hem nasıl saklansın ki senin gibi bir ismi dinlediğim için kendimle gurur duyuyorum.