bugün

nickinden ötürü tom cruise hayranı olduğunu düşünüyorum. o da değilse kesin amerikan hayranlığı var. ama o başkadır, ailemizin moderatörü, cana yakın, içimizden biri...
bugün itibari ile yazarlığımı onaylayan ve yengeç olduğunu öğrendiğimde ayrıca beni mutlu eden yetenek avcısı. (bkz: headhunter)
adamın dibi keşke izmir zirvesine moonlight sonata birlikte gelse.
(bkz: 9 haziran 2012 gavur izmir zirvesi)
belki gelir belli mi olur. zall'ı yanında paketle getir. biz daveti yapalım gerisi onlara kalmış sonra neden davet etmedin olmasın.
(bkz: duyurular)
--spoiler--
arkadaşlar selamlar. ben moonlight sonata kadar uzun yazmayacağım. o kadar yazıyı okuyan var mı sahi? *
--spoiler--
en sevdiğim moderatör ama uzun bir süredir sözlüğe girmiyor.
sözlüğe uzun süredir girmiyor değil girmektedir. hatta 30.05.2012 11:14 tarihinde tarafından yazar yapıldım.
en son malatya semalarında denk geldim. f 19 la bir tur atayım dedim. oralardaydı. *
Candır. Götü kalkık mod triplerinden uzak, kibar ve sevecendir.
doğum günü ise kutlamak isterim kendisinin.
ne zaman işim düştüyse kendisine halletmiştir bir moderatör olarak.

çıkarcı bir insan gibi olmayayım, hal hatır bile sormak için yazsam cevap verir en kısa zamanda. sözlüğü sevdiren adamlardandır.
amerikan bayramı july4th'ü nick altında kutlamak istediğim mod, kendisiyle alakası yok tamamen tesadüf. yaşasın amerika, hallelujah!
doğum günlerimiz aynı olan arkadaş. mutlu yıllar diliyorum kendisine *
20. yaşını kutladığım büyük moderatör. *
mutlu yıllar *
kutlarım.
doğum günü olan geçmiş zamanın nur topu yazarı. kutlu olsun...
şutlarım.
çok çok mutlu ve sağlık dolu seneleri olsun dileklerimle...
doğumgünü şeysini feysbuktan gördüğüm kişi.

sevdikleriyle yaşlansın inşallah...

yazının ana fikri: july4th feysbuk arkadaşımdır, dokanmayın her türlü zikerim...
magnificient88 gibi rumuzların "megnificınt seksen sekiz" diye okunduğu bir ülkede cesaret isteyen bir nick almış kendisi.
heyyy sennn mod bozuntusu şuan çaylağım ve bu yazıyı sen görebiliyorsun . açsan da güzel güzel doğum günü kutlasam daha güzel olmaz mı ?
Güneşin yaşlı dünyamıza en uzak olduğu "günöte" diye tabir edilen gündür. Kutlu olsun.
bugün senin günün dost, dilediğince yaşa.
tanımam etmem, ama hayırlı seneler.
*
senede bir inimden çıkmamı sağlayan. iyi bayramlar.
Sıkıntı patlaması, akıl çatlaması yaşanan bir günde, müjdeli mesajı veren arkadaş. Yengeç burcu olması da ballı baklava denen bir durum. Duygusal, sadık ve evcimen olup annelerini çok severler.