bugün

bütün nesilleri kucaklayan moderatördür.
tüm dini bayramları gelişmelere yazan şahsiyet. O hafızaya helal olsun diyor, ailecek izliyoruz.
sözlüğün olmassa olmaz moderatörüdür, sözlüğü sözlük eden.

gerek yazarlar ile ikili diyalogu, gerek yardimla$ma , aydinlatma, gerek sözlük icerisindeki en azimli moderatör olmasi ile tüm sözlük yazarlarini kendine hayran birakmi$ ki$idir bende oldugu gibi.

tebrik ediyor, her daim seviyor ve ba$arilarinin devamini diliyoruz.

satilarima son vermeden önce sana bir mani yazmak istedim;

dozer geliyor dozer
cekilin yoldan ezer
moderatörüm july4th
ajdar anik'tan güzel.
hoşgörünün ve evrensel barışın uludağ sözlük temsilcisi. onun kalitesine bu yakışırdı. tebrikler.
(bkz: 4 temmuz 2009 july4th duyurusu)
üstlendiği görevi hakkıyla yapabilmesi için budistlerin de bayramlarını kutlamasını beklediğimiz ımm moderatör sanırım.

aksi taktirde bu kutlamalar, eurovision yarışmasında türkiye'nin yunanista'a hep tam puan vererek yaptığı -gelişmemiş ülkelerin kendini* ispatlama çabası-na benziyor.

edit: verilen eksilerden anlıyoruz ki hatırı sayılır sayıda yalakaları var.
gelişmeler butonu göz kırptığında, kesin bir yerlerde birilerinin dini bayramı var diye düşünmemi sağlayan şahsiyet. inceliğini tebrik ediyor, başarılar diliyorum.
gören gözlere hanuka bayramı ile ilgili bildirisi ile noel ile ilgili bildirisi arasında çok büyük farklar vurgulamış yazar.

(bkz: hoşgörü)*
(bkz: daha fazla hoşgörü)*
caanim modum. kendisini seviyorum arti yalakayim bazen ama bu kutlama mesaji kesinlikle yalakalik icermez. ben de kendisinin sirasiyla; paskalya, hanuka, noel gibi bayramlarini kutlar, allah' tan nice paskalya, hanuka ve noellere erdirmesini niyaz ederim. opt. tşk. byes.
tanımam etmem kendisini.

fakat şu gelişmeler kısmına eklediği duyuruları henüz okuyarak, hakkında yapılmış yorumları tahmin edebiliyorum. hanuka, kurban bayramı, noel vs. bayramlarda benzer iyi dilekler sunarak, mesajın kralını vermiştir. faşist yuvası, rezalet bir yer diye bahsedilen uludağ sözlük için olanın bitenin tam olarak farkında olan bir yönetici profili çizmektedir.

bir de benim doğum günümü kutlarsa o zaman tam gözüme girecek. hehe

(bkz: dağ dağa küsmüş)
otomatik jargonlu bayram kutlayıcısı. sadece bayramın ismi değişiyor içerik aynı. arkadaşım nerede bunun samimiyeti?

sms samimiyeti ve içtenliğinden öteye gidemez. rererö.zivzivyum. bıkbık. *

öpt. tsk. by.

edik: *
sabirli asilzade.

ayriyetten nickindeki 4u yakaladigim ve bu sefer gene son olmasini istedigim (sondan onceki gene benim * , eee ne demisler? tarih tekerrurden ibarettir.) guzel insan.

iyi niyetini suistimal etmeyin sakin.
halk arasinda ubermensch.
pazar sabahı kahvaltım esnasında bana "hoşgeldin" demiş, tanışıp teşekkür etmeyi umut ettiğim moderatör.
ilginçtir. 15 gün başlığına tek entry girilmemiş moderatör.
july4th sakal gibidir, kestikce uzar.
anaç moderatör.
ama aynı zamanda maço da olduğunu söylemem. *
ferrarisini satan yazar.

anaç moderatör diyecektim ki bir üstteki entryde gördüm bunu. "harbiden birşeyler var bunda" dedim.

değiştirilemeyeceğini bile bile, bir ihtimal rumuz değiştirmek istemem üzerine "ama seni böyle tanıdılar, onlar için de kötü olmaz mı nikini değiştirmen? çok üzülürler bak" tarzında söyledikleriyle der meister olarak kalmaya ikna etmiş moderatör.

yıllar sonra anne şefkati gördüm. teşekkür ediyorum kendisine.*
gördüğüm kadarıyla sözlük e bir yazar daha kazandırmış muazzam moderatör.
diğerlerini de seviyoruz. alınma olmasın.
bize yalnızlığımızı hatırlatmış moderatördür.
yine de severiz kendisini o ayrı..
*
yazar oluşumu ilk müjdeleyen moderatördür. *
(bkz: hiç unutmam dün gibi aklımda)
GELiŞMELER BÖLÜMÜNDEN BiZLERE EL SALLAYARAK SEVGiLiLER GÜNÜMÜZÜ KUTLAYAN MOD. YALNIZ 14 ŞUBAT 2008 MESAJINDAN BiR KELiME FARKLI OLSAYDI CiDDiYE ALACAKTIK DA, O DA COPY PASTE YAPMIŞ, NE DIYELiM ŞiMDi..
14 ŞUBAT 2010 DA, KENDiSiNDEN ARTIK FARKLI BiR KUTLAMA MESAJI BEKLEDiĞiMiZ MOD. *
seviyor takdir ediyoruz kendisini, tüm çaylaklara ilk hoşgeldin diyen moddur kendisi, ismide ıgnatius olmadıgına göre, hiç bir zaman "one minitus" demeye ihtiyacımız olmayacak sanırım. türk insanının gönlünde ayrı bir yere sahiptir.
işini severek yapan insansı. sabır, yardımseverlik, cici cevaplar silsilesi ile güzelinden 2 kanadı hak eden varlık. şöyle kar beyazı, yumuşacık tüylü kanatları oluverse fena mı olur yani.* 3 yıldır keyifle beynini yiyorum, sefam olsun, ooh.*