bugün

Rainbow ile birlikte metal müziği yaratan gelmiş geçmiş en iyi 2 metal grubundan birisi.
Bugün Angel şarkısını dinlemekten helak olduğum, helak eden gruptur.
metalden öte birşey dinlemek istiyorsanız.

(bkz: all guns blazing)

(bkz: diamond and rust)
Sürekli iron maiden'ın gölgesinde kalan ve kalmaya mahkum, solisti top olan balon bir grup.

Zaten karı gibi çıkıyor adamın sesi.
iron Maiden ile birlikte en baba Metal grubu. Glenn Tipton'ın konserler de çalamaması üzücü...
painkiller,
firepower.
bir heavy metal grubu. en kaliteli heavy metal grubu mu bilemem ama ataları black sabbath'tır.
En kaliteli Metal grubu. Painkiller, Night Crawler, Hellrider, Nostradamus, Turbo Lover, A Touch of Evil, Breaking the Law hepsi muhteşem.
angel parçası tapılasıdır.
Angel şarkısı en sevdiğim şarkılar arasındadır.
victim of changes.
run of the mill.
iron maiden'ın yan sanayisi grup.
babalar yeni albüm çıkarıyormuş hell yeah demek istiyorum sayın dinleyiciler*
https://twitter.com/judas...status/922463093694877696

ayrıca 2018 de dünya turuna çıkıyorlarmış amerika turnesinin tarihler belli olmuş saxon ve Black Star Riders da eşlik edecekmiş, oradan kadroyu bozmadan bir avrupa bir türkiye olur mu acaba acaba umut fakirin konseri*
Bu grubu dinlerken inanılmaz keyif alıyorum. Night Crawler, Painkiller, Hellrider, Turbo Lover, Breaking The Law vs. inanılmaz müzik yapıyorlar. Özellikle Night Crawler ve Painkiller'ın soundunu dinleyin gerçekten inanılmaz bir grup. En kaliteli Heavy Metal grubu bana kalırsa çünkü Heavy Metal'i tam anlamıyla yaşatıyorlar, müzikleri %100 Heavy Metal'i andırıyor. Örnek olarak Iron Maiden'ı çok severim soundu çok melodiktir, mükemmel riffleri, soloları var ama Judas Priest kadar Heavy Metal gelmiyor bana.
a touch of evil...

bir zamanlar disko kralında sıkça duyduğumuz breaking the law şarkısının sahibi efsane seksenler heavy metal grubu.
efsanevi heavy metal grubu. üzerlerine cuk diye oturan lakapları metal gods diye anılırlar. aynı zamanda çığlıklarıyla insanı hipnoz etme gücüne sahip, kendisi gibi efsane olan bir vokaliste sahiptirler. (bkz: rob halford)
o çığlıklar ufkunuzu açar, fena gaza getirir, insanı sarsar, manyaklaştırır. birde dreamer deceiver diye şarkıları vardır ki aklım almıyor... aşırı bağımlılık yapar.
Canlı canlı görebilmek,dinleyebilmek nasip olmamış heavy metal grubudur.breakin' the law,painkiller ve angel ile beni benden alır. Angel ne zaman dinlesem boğazımı düğümlüyor istisnasız.
Berbat rüyalar yaşayanların sevdikleri grup.

` (bkz: Living bad dreams)
Angel hakikatten harikadir dedigim grup.
Angel şarkısı mükemmel olan Rock grubu.
ingiliz heavy metal grubu.Üyelerinin hepsi bir dede yaşındalar.
sol frame de görünce heyecanlandığım grup...

şu hayatta benim en sevdiğim şarkı ne acaba diye aylarca kafa patlattım ve her halime giden en.sevdiğim şarkım,
onların...

a touch of evil

çokk çok iyi çok.
bu dünya için fazla müzik yapan grup. Türkiye'de az bilindikleri için onlara tesekkür ediyorum. Gercek olamayacak kadar iyisiniz baylar!
başlığı görünce beni hüzünlere boğan metal grubudur. ergenliğimde ne dinlerdim bee...