bugün

Şuan izlediğim filmdir.ilk 45 dakikası gayet iyi du bakalım :d
görsel
Yazılanlardan anladığım kadarıyla yabancı polat alemdar.
Aksiyon filmi izlemediysen izle.
Son filminde 128 kişiyi hakkı rahmetine uğurlayan karakter. Adeta ölüm meleği.
güzel ve sürükleyici ama abartıldığı kadar da yok bence.
ilk filmi izlemiştim john wick köpeği için koca mafyayı bitirmişti.
Perkins adlı vicdansız yelloz karının dağ gibi yiğidi yerle yeksan ettiğini gördüğümüz filmdir. Sonra continental'dan atıldı tabi.
(bkz: weapon of choice)

görsel
kamilkoç yolculuğumda tanıştığım güzel bir aksiyon filmi.
Wick başkan çok kelime yapmaz, iş yapar. Öldürürken bu kadar cool olunabilir mi sorgulatır.
mr. head shoot.
mermiyi kesinlikle boş beleş harcamayan karakter.
Mottosu kalem kılıçtan keskindir olan tuzsuz deli Bekir kıvamında tetikçi abiniz.
2. Si malum ortamlara düştü mü acaba. Sinemaya geldiğinde gidememiştim.
Consider a man, who has got %100 accuracy.
"Tek başına bir ordu" sözünün ete bürünmüş hali.
Uludağ turizm otobüsünde izlediğimden midir nedir acayip etkisinde kalınan film. O değil de bi de metro turizmde izleseydim neler olurdu artık bilemiyorum.

Şu karısı köpeği geyiği nedir ya?! Adam karısını köpek gibi seviyor mesele bu.
sülalenizin kökünü kazıması bir köpeğe bakar..

görsel
"helen öldüğünde, her şeyimi kaybettim. ta ki o köpek kapımda belirinceye dek. karımdan son bir hediyeydi o. o anda son bir çıkış bulmuştum. onun acısına karşı bir fırsat. ve senin oğlun onu elimden aldı. onu benden çaldı! onu öldürdü! "

görsel
Kaç kişi öldü film boyunca sayamadim lakin güzel film. O köpeğe nasıl kiydilar ben hala ona yanıyorum film boyunca ölen bilmem kaç yüz kişi pek umrumda değil de. Ulan çok güzel hayvandi ya..

Ha bir de Marilyn manson müzikleri acayip oturmuş filme.
Iki filmini de izledim ama sorsan bi sahnesini hatirlamam. Olsun 2019 martta 3.su gircekmis vizyona heyevanla bekliyorum.
hepsini öldür..

https://www.youtube.com/watch?v=MQquH1Y4U7Q
sırf aksiyon olan film. hikaye sıfır. evet.
eski bir seri katil olan ölümsüz arkadaşımızın, karısından kalan son emanet olan köpeğin öldürülmesi üzerine; headshot nasıl çekilir dersi verdiği film. rivayete göre beyin salatasını çok severmiş.*
Keanu Reeves in matrix bakislarinin seri katile evrilmesi. Adam 30 yasinda dogmus ve kslmis. Yaslanmiyor resmen. Ama bu filmdeki tavirlari daha agirbasli daha bilgi ve huzun yuklu.
bu adamın köpeğini öldüreceğime, el kaideye bombalı saldırı düzenlemeyi tercih ederim. en azından yaşama şansım daha yüksek olur.