bugün

galatasaray fanatiği. hafız ; twitter da gs den başka paylaşım yap gözünü seveyim.*
Sozlukteki gereksiz yazarlardan biri.
küçükken topunun kemalistlerin inşaatına kaçtığını düşündüğüm yazar.
Eksilenmekten zevk alan yazar.
marmaray olayındaki elektrik kesintisine zırıl zırıl ağlayan yazar. sanki esma' ya yazılan mektubu okuduk amk!
her gördüğü entrynin altına kemalist işi aha bu kemalist diye girişen bir paranoyak, bana da aynısını yaptı fakat bu sefer tutturamadın be hacı...

tek bildiği kelime kemalist sanırım bu arkadaşın.
En çok kullandığı kelime kemalist.
ankaranın rakımını bilmediğini tahmin ettiğim yazar.
not: 870 tir öğren bunu bildiğin dağ başında yaşıyoruz.
birde saçma sapan bir olay örgüsüne sahip, kemalist kelimesi üzerine yapılan bir tartışmayı marmaray'a ve ölüme bağlamayı nasıl başardı şaşırtıyor.

tipik kör muhalefet kafası sanırım.
ambırabeylilayloylom olayı ile sözlüğü adeta esir eden akpli, acilen sabah sarı sayfalardaki iş ilanlarına bakması lazım amünüm yoksa babası evden koyacak bebeyi anne yüreği acıyordur işte amünüm ama olmaz iş bulmalı çalışmalı mesela bir şakirt avm'sinde Kemalist avi yapan bir güvenlikçi olabilir amünüm al işte sana iş bu iyiliğimi unutma ambırabeylilayloylomcu seni.
en sevdiğim yazarlardan.
etuuu çakması yazar amünüm sözlükte bir tane etuuu zaten var başımıza bela birde bu çıktı amünüm, ambırabeylilayloylom u bırak iş ara amünüm annene bulaşık makinesi al kadının elleri bulaşık deterjanından harap oldu amünüm.
ona buna özel mesajdan cahil diye saydıran, ona buna cahil diye saydıranların aslında en büyük cahiller olduğunu bilmeyen yazarımsı.
hiç bir türkiye meselei bu kadar sayfa tutmamıştır 1264 benim maşallah diyelim. *
bilerek yazan yazar. sporundan gündeme.
gizli kemalisttir. sevdim bunu da alın.
öbür tarafta atatürk ile karşılaşması görülmek istenen şahıs. bu ne takıntı yahu. adamı bir kere görmemişsin konuşmamışsın .
tam bir chplidir. koyu solcu devrimci kardeşimizdir. hoşgeldin yoldai.
bildiğin sözlük trollü lan bu...
her türlü chp ile ilgili başlığın altını ama kemalist ama kemocan tarzı entrylerle dolduruyor, ya bu adamın kelime haznesi çok dar yada küçükken topu kemalistlerin binasına kaçmış.
lan biz sosyalistiz biz de kemalistlerle anlaşamıyoruz, ters düşüyoruz, çatışıyoruz ama bu kadar çocukça da siyaset yapılmaz ki.
kusura bakma arkadaş büyü biraz siyaset böyle yapılmaz.
parmağını gördüm, rahatladım.

beyazmış, evet beyazmış! ben esmer sanıyordum.
Sözlüğün ateşli hatunlarından biridir.
çok seksi bir bayan. Öyle herkese söylemez; haklı yani, ben onun gibi güzel bir bayan olsam sokağa bile çıkmam peşime takılırlar diye.*
Fenerbahçe'li yazar. sabahtan akşama kadar Fenerbahçeli başlıklara entry giriyorsun amk. *
ha şakirtliği ve liseliliği de vardır. *
aydına aydın, göte de göt demenden rahatsız olan tipik bir ikinci cumhuriyet yanlısı yazar. (bkz: #21786596)
bugünkü maçtan dolayı çok ağlamış cinconlu.