bugün

Erkek yazar.
Durup durup turnayı gözünden vuran yazar.
Entry leri genelde alıntı.
Uçarı çıkışlarından dolayı çaylak olmuş olabilir yazar.

bir yazar.
Her suya olta atan yazar. Belki biri kabul eder diye umuyor olmali. Ozguvene bak bu halde hala begenilebilmeyi umut ediyor.
Mert nobre uludağda takılıyormuş meğer.
Bu ne lan gerçek kesit figüranı gibi.

Bir yazar.
(bkz: böyle dümdüz biri)
(bkz: yönetimden torpilli)
(bkz: kedi canını senin)
Yine temizlenmiş. Çaylağını da vermiş başlık. Ossun.

insan hayattan siliği yemesin değil mi ama. insana genetik bilimi çaylağa atmasın diğil mi. Hayat işte.

Bir yazar.
sekizinci nesil çaylak. 3 sene önce bana ferrarisi olduğunu iddaa etmişti. ne oldu acaba o ferrari.*
Gidişi oldu dönüşü olmaz dilerim.
(bkz: the viper)
müzik zevki iyi yazardır. çaylaklığı bitince bir adet şarkı bekliyorum kendisinden. benim yeni favorim aşağıdaki linkte mevcuttur:
https://www.youtube.com/watch?v=KDxJlW6cxRk
(#26382541)

NOKTASI virgülüne kadar aynı. insan kaynak belirtir.

https://eksisozluk.com/entry/48439268

(bkz: emek hırsızı)
Mister no değil miydi ula o.
Sözlük kızlarıyla epey ilgili sanırım..

ilk mesaj attığı tarihi referans alıp “bugünün farkında mısın bak yıldönümü” diyen yazar. durumu anlayamadığınızı belirtince de tanışmamızın yıldönümü der! tanışmak? tanışmak dediği de zırt pırt mesaj atma oluyor.. 50 tane mesajına bir tane cevap verirseniz de kızıyor. niye böyle ki? bütün kızlar onu sevsin istiyor sanırım..

bir akbaba gibi sözlüğe her girdiğiniz anda ısrarla mesaj atıp cevap alamayınca çirkefleşen azılı sözlük abazanı. söylenti odur ki meriçlikte de en ileri gideniymiş..
Mesajlarına cevap vermeseniz de yazmayı seviyor..

Mesaj kutuları yalan söylemiyor..

(#44191874)
bana sürekli acık artı oylama yapan kaliteli yazar.
Açık eksi oy vererek ilgi çekme çabalarına devam ediyor..

mesaj konusunda çok hassas biri. size özgü diye düşünüp canınızı sıkmayın veya kendinizi fazla umursamayın. adam mesajlaşmayı seviyor. ama sanırım sadece kızlara mesaj atıyor. galiba biraz sıkboğaz ediyor. cevap vermeyince açık eksi oylamak gibi bir tutkusu olabilir. ilgi göstermezseniz bu tutkusu açığa çıkıyor. sanırım mesajlarına cevap vermeme ve sıkılma hakkınız yok. ya da kendisi böyle düşünüyor..

(#44191877)
nickaltı girildiğine göre belli ki dikkat çekmiş.
sözlükte gördügüm en kaliteli birkac yazardan biri. başarılarının devamını dilerim evet.
ortamın en iyi klavyesi saglam yazarlarından biri. net..
ulunun en kültürlü dinamik yazarlarından biri. sözlük için iyiki var. evet...
Bu şey değil mi lan mister no.
güzel bir kız.
Beni seviyor, bende onu severim iyi bir insan.
(bkz: donuz)
kullanin gitsin.
(bkz: mister no)