bugün

tapilasi erkek sinifina giren ademoglu.
(bkz: eye candy)

86. akademi ödülleri töreninde beyaz smokini, bordo papyonu ve uzun dalgalı saçlarıyla harika görünen varlık. dallas buyers club'daki rolüyle de yardımcı erkek oscarını eve götürecek. kırmızı halıya bir insan bu kadar yakışabilir.

https://twitter.com/CANAD...40296853154705408/photo/1
Artık oscarlıdır adam her şeyde iyi valla helal olsun ayrıca güzel konuşmaydı.
oscar jared'e yakışmıştır.
Hayatimda ne yaparsa yapsin gozumden dusmeyecek. Arkasinda durup savunacagim 3 aktorden biridir.
Ílk goz agrim.
Mavisim
vejeteryan , savas karsiti , guzel sesli adam.
dallas buyers club filminde trans bir karakteri olabilecek en mükemmel şekilde canlandırmış mükemmel aktör. Aldığı oscar'ı sonuna kadar hakketmiştir.

"God, when I meet you, I'll be pretty if it's the last thing I do."
aşktır.
Bi Dallas buyers club taki haline bir gerçek haline bakıyorum bur insan bir role bu kadar mı bürünür bu kadar mı değişebilir aman allahım. Daha önce tanıyıp etmezdim son filmiyle tanıdım. Tek kelimeyle müthiş bir oyunculuk çıkarmıştır.*
fight club'taki milyonlar kazanan rockstarlar diye atıf yapılan adamın ta kendisidir.gözleri de çok güzeldir.
oyunculuğu gerçekten çok iyidir,ama sanki böyle kibirli bir karakteri varmış gibi geliyor bana.
requiem for a dream.
mr nobody filmindeki '' neden salaklarla yüzmem dedim ki ? '' monologu bile ustaca olan aktör.
yaratıcının, bakın görün ben neler yaratabilirim diyerek bizlere sunduğu şarkıcı/oyuncu. bence oyunculuktan ziyade şarkıcılığı daha önde. hiç susmasın hep şarkı söylesin. ayrıca uzun saçın yakıştığı nadir erkeklerdendir.

yaşına bakmaksızın söylüyorum ki gelsin evimin direği çocuklarımın babası olsun. koşulsuzca taparım. sabah akşam ayaklarını yıkarım. elini sıcak sudan soğuk suya sokturmam. sadece o büyülü gözleriyle baksın bana. oof ooff. efkarlandım yine.

çok yaşasın sanatçısı.
Sevmedigim sanatci illa her guzel yapimda gorulecek. Sarkici bir de.
filmlerinin çoğunda başına kötü bir şey gelir.
kazandığı oscar'ı da kesinlikle hak etmiştir.
suicide squad'de joker'ı canlandıracak oyuncu. eminim ki harika bir performans gösterecektir.
joker rolünde göreceğimiz için baya heyecanlandıran aktör.
ibnenin teki.
2016'da cikicak suicide squad filminde joker olarak karsimiza cikacak oyuncu. jack nicholson ve heath ledger'dan sonra joker karakterini canlandiran 3. oyuncu olucak.
ryan gosling ile birlikte bunlar erkekse ben neyim lan dedirten insanlar sınıfına girer...
taş bir varlık iken, kendisini itin götüne benzetmeği seçen, çirkin iğrenç bir tipi olması için elinden geleni yapan oyuncu. filmleri için her kılığa girer, zayıflayıp cin aliye de döner, şişmanlayıp balon adama da. tırnaklarına oje sürmeyi, sürekli imaj yenilemeyi, şarkı söylemeyi ve türlü saçmalıklar yapmayı sever. ayrıca aletini kavramaya da bayılır görsel
görsel

ahmet kural a benzeme çabası gözlerden kaçmamıştır (göz kırpan smiley) görsel

o nasıl yüz hatları, görsel o nasıl gözler, o nasıl vücut görsel derken

görsel
görsel
görsel ucubeye dönmüştür ..
görsel
görsel
görsel
hakettiği oscarı geçte olsa almıştır görsel
hem sesi hem oyunculuğu fevkalade olan insan evladı. 43 yaşında olupta, türlü makyajlar deneyler yapıp böyle genç ve taş kalmak inanılmaz bir şey. en iyi yardımcı erkek oscarını almış, papyon da çok yakışmış.

stay şarkısını çok güzel söylemiştir, sweet dreams ı o müthiş sesinden dinlemek isterim. kızları kıskandıracak derecede güzel bir yüze sahip, özellikle gözleri ve saçları kusursuz. allahın özenerek yarattığı varlık ..
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar