bugün

Kısa saç, uzun saç, bıyık, sakal, tıraşlı yüzün tamamının yakıştığı aktör.
American Psycho filminde Paul Allen'ı canlandıran oyuncu.
requim for a dream filmiyle tanıdığım adam. yakışıklı ve etkileyici bir gençliği varmış. kolunu kesmeseler iyiydi.
Charles Manson ve Richard Ramirez gibi seri katilleri çok iyi oynayabilecek bir oyuncu.
Yaşlanmaya tepki olarak doğmuş.. 50 yaşında ama 30 civarı gösteriyor. Bu nasıl bir gense artık..
10 sene once kendisinden haberdar oldugum yakisikli... 50 yasinda ama bu kadar mi gosterilmez. 30 second to mars solisti, basrol olmasa da en bilinen filmlerin yardimci oyuncusu. Gucci ailesi filminde oynamisti simdi de vampirli mampirli bir filmde arzi endam etmis. Fakat yakisikli adam.
12 gündür çölde meditasyonda olduğu için virüsten daha yeni haberi olmuş.
görsel
benim yaşımdakilerin requiem for a dream filmi ile tanıdıkları amerikalı aktör, müzisyen kişi. 2014 oscar töreninde dallas buyers club filmi ile em iyi yardımcı erkek oyuncu ödülünü de almıştır. ergenler berbat joker rolü için şu anda benimsemiş olsalarda adamın oyunculuk gerçekten iyi. ama bir christian bale kadar oyuncu da değildir.
dün doğum günüydü. 48 yaşına girmiş. ama en az 10 yaş genç gösteriyor peseveng.
joaquin phoenix'in joker'i oynamasına kızıp, filmi engellemeye çalışan oyuncu...
john lennon' un katili mark david chapman' ı başarıyla fiziksel değişim yaşayarak canlandırmış amerikalı aktör.
30 seconds to mars grubunun solisti ve aynı zamanda aktördür. lisedeyken epey severdim.
bugün doğum günü. 47 yaşına girmiş.

https://www.imdb.com/name/nm0001467/?ref_=nv_sr_1
The Kill şarkısını öyle bir söyler ki hüngür hüngür ağlayasınız gelir, işte öyle bir oyuncudur.
Komple sanatçı. Oğlak burcu olduğundan güzel oğlan ayrıca gerçi oğlanlığı kalmadı koca adam oldu.
Son dönemde fazlasıyla americanlaşma akımlarını yayıcı politika ve hümanizm/aktivist roller üstlenmeye başladı. Bu adam 68 kuşağını yaşayan erişkinler arasında büyümüş müzik ve o tarzla harmanlaşmış bir adam. Annesi"nin birçok sanatçı arkadaşı bir şeyler katmış ona, 10 parmağında 10 marifet olması şaşırtıcı değil. Hem müzik dalında en sağlam ödülleri hem sinema dalında oscar alan adam sayısı bir elin parmağı kadardır. Onlardan biri.
iyi yaşlanmıştır.
Erkek güzeli.
Bu adam çok tipsiz lan neyini beğeniyorsunuz. Yarasaya benziyor
Joker karakteri için fazla feminen yüz hatları olduğunu düşünüyorum. Ryan gosling vs de yakışıklı mesela ama daha keskin hatları var.

Bu adam çoğu kadından daha "güzel".
suicide squad filminde joker karakterini oynamasıyla epey tartışılan, tartışılırken ünlenen sanatçı.

joker karakterini aslında çok kötü oynamadı. beyaz perdede joker karakterini ilk kez görüyor olsaydık bu kadar eleştirmezdik diye düşünüyorum. adamın şanssızlığı kendisinden önce gerçekten efsane bir oyunculuk ile joker karakteri görmüş olmamızdı. daha iyisi olabilir mi ? bilemiyorum çok zor geliyor. hatta çoğumuza çok zor geliyor. joker karakterinin sinema evreninde çıtası çok yükseklerde çok şey bekliyoruz.
Sanki adrien brody joker için daha uygundu ama bu adamı alıp joker yaptılar. Yakıştı mı? Hayır.
joker olmasına alışamadım hem de hiç. bu kadar yanlış bir tercih olamazdı bana göre. jack nicholson ve heath ledger gibi isimlerden sonra çok çok sönük zaten senarist ve yönetmen de bunun farkında ki tüm filmlerde sahneleri bol bol kesiliyor.
görsel
into the wild ile alakası olmayan adam. Neresinde başroldü? Nasıl izliyorsunuz filmleri.. Çok yakışıklı. iyi bir oyuncu ve güzel sesi var..