bugün

(bkz: dördüncü nesil caylak)
Yazarlıktan sonra ceza alıpta çaylak olan ve cezasının bitmesini sabırsızlıkla bekleyen yazar.

Edit: Aradan 9 gün geçti ama nedense 7 günlük çaylak cezası hala bitmemiş çaylak yazar.
makus talihimi paylaştığım ve buna sevinsem mi üzülsem mi bilemediğim, hoş sohbet yazar.
sevecen görünen konustukca sempati uyandıran 4. nesil yazar.
tanımam etmem. Bugün, özel mesaj yoluyla Bayramımı kutlayan yazar. saBah sözlüğü direk açtığımda insan güzel Başlar güne. Bu kendisinin iyiliği ve güzelliğidir. teşekkürler.
yol gösterici yazar. henüz gösterdiği yoldan gidemedim ama elbet birgün o da olacak.
cat stevens'ı seven bir yazar olması muhtemeldir.
hoş muhabbetli, nazik ve de anlayışlı yazar arkadaşım.
1000.entry'si ile kendisini sevindiren, kendi kendine mutlu olan, çamış adamın tekidir.

Ayrıyetten pc'de bir sorun yaşamasından dolayı (ki bu muhtemelen virüs) uzun süredir sözlüğe giremeyen ancak imdadına yetişen trixx sayesinde bu sorunu hal olmuş ve bu gelişmelerden sonra özlediği sözlüğe ilk defa giriyormuşçasına heyecanla giren çamış bir yazar.

Ayrıyetten bu entry'i girerken elma yiyen, Ts - Gs maçını dinleyen ve bir yandan da kuzeninin yaramazlığı yüzünden iş bu entry'i iki saattir yazamayan çamış bir herif.

Yine ayrıyetten iskender kebabının içine telefonunu düşürmüş çamış ve bir o kadar da sakar bir yazar.

Panik edit: Entry girdikten sonra Serkan Çalık'ın attığı gol ile galatasaray maçı kazandı. Yaw ne kadar da uğurlu entry'lerim varmışta haberimiz yokmuş. *
oyunun oyunu adlı tiyatro oyununu izlemiş olan yazar.

sanatın ve sanatçının dostu fıratpen'e teşekkürler.
canan diyorum, arıtman diyorum, hani bizim bir linç etme planımız vardı ne oldu ona diyorum..

tanım: hoş sohbetli nesildaş, bugün konuşmuşuzdur en nihayet.
"iki çocuğu varmış, yazık, kıymayalım" yazarı.
ama başka türlü süründürürüz biz de, değil mi üstad? *
sözlüğün ilk camışı, ilk göz ağrısı.
isterse 30 tane çamış gelsin, bu yazarın yerini dolduramaz yani, o derece.
sözlükteki tek camış, jamish efendy'dir huleynn..
ayrıca, canan arıtman işini bir konuşmamız lazım. lütfen.
camışların şahı..
bizi doğru yola çağıran, ulvi insan.
ama tekilaydı, ince ince dilimlenmiş limondu deyince senin de canın çekti, doğruyu söyle bak.
nicki öztiki diliyle yazılmış yazar. türkçesi camış efendi'ye tekabul eder. *
camışı sevimlilik olsun diye nickinin önüne koymuş ama ''efendy'' liğinin hakkını veren, bir o kadar da duygusal yazar arkadaşımızdır. ayrıca bugün doğum günüsü değilmiş tüm basın yayın kuruluşlarına yanlış alarm verilmiş, takipçi ve hayranlarını buradan uyarmayı borç biliyorum. *
"son entry girdiği zaman: 2 yıl önce"

olan yazar.

Sözlüğü özlemişim be. Bir daha bu kadar uzun süreli ayrılık olmaması dileğiyle.