bugün

12.07.1991 doğumlu kolombiyalı kanat oyuncusu. arjantin de banfield forması giymektedir. bu sezon 25 resmi maçta 6 golü var.
Sezon sonunda italya' nın Udinese takımına katılacaktır. Bizim Türk takımları niye bunları keşfetmiyor anlamıyorum. Celtic' in patronu bile ben FM den bakıp oyuncu alıyorum diyor, bizim patronlarımız nıye hala kavga peşindeler.
banfield'da oynayan kolombiyalı kanat futbolcusu.
football manager 2010'un en iyi genç yeteneklerinden.genç yaşına rağmen tekniksl özellikleri çok yüksek gerçekten.her eve lazım.gün gelir türk takımları da keşfeder böylelerini belki.
fm 2010 isimli oyunda, orta sahanın ortasında şov yapan genç yetenek.
Geleceği çok yüksek bir oyuncu, Messi'nin gerizekalısı olabilmekte.
adını ileride sıklıkla bizlere söyletecek olan kolombiya'lı sol açık.
porto formasıyla bu sene 12 gole ulaşmış aşırı teknik kanat oyuncusu. iyi kanat oyuncusu arayan dev kulüpler şimdiden porto ya 15-20 milyon euro ödemeye hazırlasınlar kendilerini.
her transfer döneminde en az bir futbolcusunu uçuk fiyatlarla dünyanın büyük ve zengin kulüplerine satan porto'nun, muhtemelen önümüzdeki sene bu geleneğini devam ettirecek futbolcudur. geçen sezon takıma alışıp yeteneklerini göstermeye başladı, bu sezon patlama yaparsa kimse şaşırmasın.
fifa 12'de kıvrak vücut hareketleriyle yıkılmayan oyuncu. sol kanadın vazgeçilmezi.
joao moutinho ile birlikte 70 milyon euro karşılığında as monaco'ya transfer olmuştur. bu porto işini çok iyi biliyor arkadaş.
Monaco da sezonun en iyi futbolcusu oldu. Ligi ikinci bitirip gelecek yıl icin sampiyonlar ligi ne katilma hakki elde ettiler. Bakalım dünya kupası nda neler yapacak. Bu arada tipi cristiano ronaldo ya ne kadar da benziyor yahu. Sanki kardeşi gibi.
o karizmatik ismi şu an trt1'de erdoğan arıkan tarafından doğru şekilde telaffuz edilen futbolcu.

http://www.forvo.com/word/james_rodriguez/
attığı golden sonra piyasa değerini 70 milyon euro ya yükseltmiştir.
2014 dünya kupasının en dikkat çeken futbolcusu.
az evvel muslera'yı fena avlamıştır.
Dehşet gol atan futbolcu. Tam bir Işid komutanı.
Turnuvanın en güzel golünü attı az önce. Evin içinde kaan kural kahkahası attım golden sonra.
endüstriyel futbolun anasını sikerim diyip göğsünde yumuşattığı topa halısahadaymış gibim hunharca vurmuş içimizin yağlarını eritmiştir.
bu turnuvanın şimdiye kadar ki kuşkusuz en güzel golünü kaydetmiştir.
mükemmel de, harika de, enfes de ne dersen de 2014 dünya kupasında uruguaya attığı gole az gelir. ayıptır be kardeşim bu yaptığın.
su ana kadar turnuvanın açık ara yıldızı.
Edit:spiker bir yıldız doğuyor dedi de bu adam Monaco'da oynuyor lan ezme adamı.
trt spikerinin bir yıldız mı doğuyor diye yorumladığı iyi performans sahibi Kolombiyalı cengaver.

eh be artık! 45 milyona monacoya giden babam mıydı?
28 haziran uruguay-kolombia maçının hatta bu turvanın
Şimdiden açık ara yıldızı olan genç oyuncudur.
4 maçta 5 gol 2 asist yapmış oyuncu.