bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
elektronik insanı. pryda seni sever ! *
yazıları ile kendini belli eden bir yazar. bir entry okurken ona ait olup olmadığını anlayabiliyorsunuz zamanla. mantıklı yazan kral galatasaraylı.
saman alevi gibi parlayan fakat saman alevi gibi bir anda sönmeyen bir sinire sahip yazarın rumuzu.

valla sinirlendirmeyin lan adamı birgün çok pis yapacak. * *
çocukken sineklere karşı aynı tutumda olduğumuzu farkettiğim yazar kişisi.
dip not: artık sadist değiliz eski günlere gülüyoruz. vay be senin de mi işin gücün yoktu tutup 6-7 sinek yakalayıp kanatlarını koparıp kolonyada yakıyodun.
kendim gördüm kendisini bir an içinde olsa.
''safe'' bir eleman. hani bazı tipler vardır ya sadece kendisi konuşur, başkasını dinlemez. bencildir. kendi derdini anlatıri seninkini dinlemeden gider yatağa. öyle değildir. hem anlatan hem dinleyen nadir bulunan.
gecenin bu saatinde hoş bir politika muhabbeti yaptığım * yazardır.
bilgisayar ve tasarım ustası, galatasaray ruhunu derinden özümsemiş karakterli ve iyi niyetli yazar.
insanlara karşı duyarlılığıyla gece gece dert ortağı olmuş yazar. umarım rakı sofralarında devam eder bu muhabbet sonsuza kadar.
avustralyalı hücum oyuncuları konusunda master yapmış insan.
futbol muhabetinde özellikle galatasarıyımız konusunda sağlam muhabetler yaptığımız yazardır. çok sağlam arkadaştır.
yaslandigi icin uzulmesi gereken yazar. gecmis olsun diyor ve yanaklarini minciriyoruz.*
doğum gününü en icten dilekler ile kutlar, en kötü günlerinin en güzel günleri gibi gecmesini cani gönülden istedigim yazar . o bir doğum günü coccuğu .

simarma lan hemen .
doğum günü çocuğu safe ?
doğum gününü en içten dileklerimle kutladığım güzel insan. hepi börtdey tu yu.
doğum gününü köşedeki marketin tozlu raflarından aldığı bir eti browni ile kutlayan fakir. üstüne bi de mum dikseydin bari utanmadan pis fakir seni. *

(bkz: #3967801)

tanım: doğum gününü kutlamayıp çıkıntılık yapmak istediğim yazar. neyse vazgeçtim kutluyorum. *
tiki psikolojisi konusunda ihtisas yapmış güzel insan. Kendisi çok rahat, global ve at gözlüklerini çıkarmış bir insan olmakla beraber her konuda az çok bir fikre sahiptir.
şu siralar yeni aldiği helikopterinden inmeyen yazar.
f 16 alirken dikkat edilecek hususlar bizzat kendisine sorulması gereken yazar. o derece ihtisas yapmıştır bu konuda. bir söylentiye göre ise toplam 16 tane f 16'sı varmış...
görgüsüzün tekidir. her yerde yeni aldiği helikopterin reklamini yapar.

bizimd e oldu ama hic senin gibi yapmadik hayvan herif.
adnan polat' ın, michael skibbe' nin yerine galatasaray' ın başına geçmesi için yalvardığı değerli yazar.
bu bayram da yeni aldiği helikopter ile riviera'ya ucup bayramin 3.gününe kadar karaya ayak basmayacağini, paso hava da daireler cizecegini bugun newyork times gazetesinde okuduğum yazar.
ne diyelim , allah herkese böyle bayramlar nasip etsin lan kiskandim allaaamaaa.
muhabbetine doymanın imkansız olduğu yazar. sabahlara kadar süren bir muhabbetin bir noktasını rast gele ele alıp ortalama alınan keyifle karşılaştırınca fark göremiyorum.

o değil de bizim muhabbetler öyle başlayıp biterken başladığı yer ile bittiği yeri karşılaştırınca coşkunluğunu tezahür etmek zor olmuyor.

harika bir gönül adamı, harika muhabbeti olan bir yazar.
dugunu olsa da gitsek yazari.
son günlerde sabahlara kadar süren muhabbetinin yokluğunda ne yapacağımı düşündüğüm harika yazardır. tespitleri ve araştırmacı entry leriyle uydurma iddiaları çürütmesine de ailecek mest oluyoruz.