bugün

akşam vakti beni dumurlardan dumurlara uğratmış, şöyle baştan bi hayatı sorgulatmış insan. şimdi kimmiş bu diyeceksiniz. ben de az evvel öğrendim ki kendisi assassin's creed oyununu yapan insanmış. assassin's creed ne bilmeyenler için kısaca şöyle söyleyim oyunla falan fazla alakası olmayan bendeniz bile sırf bu oyun için yeni bir bilgisayar ya da ps3 almayı düşünüyorum bu oyunu gördüğümden beri.

oyunda ana karakter olan altair diye bir abimiz var. işte onu araştırırken tesadüfen öğrendim bu Jade Raymond u da. altair çok karizmatik ama biraz tipsiz. dur lan şu jade raymond'a bi bakıyım, kesin bu lavuk kendine benzetmiştir altair'i derken bkz aşağıdaki sonuçla karşılaştım.

görsel
görsel

oyunun tanıtımı da burda;

http://www.youtube.com/watch?v=kXu3pdxeKpQ&feature=related
Assassin's Creed 1 ve 2'nin yapımcısı olur kendileri. Ayrıca, o kadar güzeldir ki ben bu kız için suikatçi olur herkesi keserim.
beni dumurlardan dumurlara atan, hatta zıplatan zeki kadın. bir assassin's creed hayranı olarak bu oyunu üretenin bir bayan olduğunu öğrenince, çekiçle tüm oyunlara "ays iğrenc,ayss ne anlıyorsunuz" diyen kızlara saldırmak istedim.

hem güzel hem seksi hemde video oyunlarından anlayan bayan... ayrıca bir kızla mario oynamak bile doğa üstü sabır gerektiren birşeydir. lakin ben jade abla ile kapışmak isterim... assiassin s creed oyunun multiplayeri var mıdır ya