bugün

Lanet olsun ki bende izliyorum amk. Ayşegülü tekme tokat vurasım var. Ayşenur çok tatlı, nihal de güzel, kardaşyan da çok seksi ama emelle evlenebilirim.
(bkz: hemen de evlendi amk)
tv'de açık ama ses kapalı. sesli kitap dinlemekteyim çünkü. programa sadece şeftalilerin güzel manzaraları için bakmaktayım. konuşmalarını dinleyecek kafada değilimdir.
https://www.youtube.com/watch?v=mtjb9q1-ZlM
konversli bir başlık sandım all star falan deyince.
e gireyim dedim, ne diyorsunuz hiç bir şey anlamadım.

ama kendimce tanımladım: götünü başını gösteren karılarla, ibne olmaktan az önce vazgeçmiş oğlanların bir araya gelmesini anlatan program.

-ayten, bizim kız değil mi bu?
+haydar, bak bak bizim kız külotunu nasıl çıkardığını gösterecek şimdi.
Beynimi yakan program. 404 fatal error veriyorum şu an.
"Özlem Özden'siz all star mı olurmuş ?" yarışması...
bir sürü güzel kız ve boş kafadan oluşan yarışma. Yine de izleniyor kavga gürültü derken geçiyor zaman.
adı "kazban all star" olarak degiştirilmesi gereken moda yarışması.
beyin yakan yarışma. seviye yok cidden ülkede böyle tiplerle beraber yaşamak üzüyor. evet.
Ülkeyi aptallaştırmak üzere tasarlanmış bir programın son sürümü.
Özden marianin arkasından her türlü lafı ediyordu orusbudan tut da kafasına maşa attığını hatta marianin soyunu bilmediğini söylüyordu Nazlı kayaaslan ve nihalle zaten kanka Özden bi kaç kişiyi yanına çekerse birinci olabilir.
sesi tamamen kısıp kızlar için göz attığım yarışma. bir iki güzel kız var cidden. muhabbetleri duyarsam kızlardan soğurum diye sesi açmıyorum.

bir tane uzun boylu taş gibi hatun var, uzun bacaklı, hafiften iri göğüslü, esmer sayılabilecek bir hatun. favorim o. mavi bir şey giymişti bugün.

edit: adı gizem güler millet, kesin bilgi yayalım.
Tv8 yarışmasıdır.3 sezonun en iyi kızları yarışmaktadır. Baslık bulamayinca oldukca şaşırdım. Özlem özden ve nur bozar olmaması yarısmanın kalitesini düşürmüştür.
Not: Evet yapacak başka işim yok.
Her ne kadar salakca olsada issizlikten o saatlerde kendini izlettiren program.
sıkıntıdan izleyip, ezgi baylar'ı desteklediğim, ilginç bir tv8 yarışması.
Kızlarının bir çoğunun garip konuştuğu yarışma. Hele biri fok balığından hallice konuşuyor.
özlemsiz çekilmiyor.
özlem olmadan olmuyor. tartışmalar yavan, senaryolar klişe.
Yarışmacıların rol yaptığını düşündüren yarışma. Umarım da öyledir, bu kadar mı seviyemiz?
Boş bir program diyemem, birileri emek veriyor sonuçta saygısızlık yapmak istemem ama size hiçbir şey katmayacak bir program.

Burada yarışan insanları bir araya toplamak için onlara para veriliyormuş, sözde yorum yapsınlar diye. Ama 5 dakikalık izlenimim şu yönde: bunlara sadece birbirleriyle didişsinler, kavga etsinler diye para veriliyor.

izleyici kitlesine gelicek olursak bu gibi kızlara ölen, hayran olan insanlar var. Onlara saygı duymuyorum. Çünkü standartların çok altında insanlar olduklarını ve hayran olunacak bir taraflarının olmadığını düşünüyorum. Sadece beş dakika izleyerek bile başıma ağrılar girdi, kalp atışlarım hızlandı.
Girilen entryleri okumadan bir yenisini ekliyorum buraya. izleyende net maldır, Beğenen de.
saçma da olsa izliyorum. izleyeceğim.
insanların her daim hayatını ciddiyet üzerine yaşadığını mı sanıyorsunuz.
ona kalırsa tv de bulunan her şey saçma her şey zihni uyutmaya yönelik.
yazdığımız sözlük de ondan kalır değil.
buraya gelip bik bik konuşup, yüksek zekalı edalarında insanları aşağılamak haddiniz değil.

sevmiyorsan izleme, uzak dur.
(bkz: allstar)
(bkz: stil)
Bunlar hep amerikanın oyunu diyorum anlamıyorsunuz.
Ek: yaran yanlış okumalar
(bkz: işte benim stilim ajdar)
(bkz: beyin sikici program) gene bir dönem daha beynimi sevecekler.*.
programı yalnızca edilen kavgalar için izlemekteyim. Yoksa kıyafet kimin umurunda? Nur'un suratını görmenin de meraklısı değilim ama şu kızların yalandan da olsa kavga etmesi izleme sebebim.
Change.org da imza aticam. Nerde bu ozlem??