bugün

Kanalları gezerken karşılaştığım saçma muhabbettiğin döndüğü birbirlerine laf soktukları bir program.
Salo ya da Sodom'un 120 Günü gibi hayata sahip yarışmacıları varmış. Yazılanlara göre Nihal candan biseksueldir nihalin sevgilisi ise aslihan diye bi kızdır Özden cerrahoğlu nihalin sevgilisinini çalmıstır Nihal yorumunda arkadaslarinizin sevgilisiyle yatmayın yazmistir

görsel
An itibari ile bunu izleyen kişilerle aynı platformda yazdığımı gordum.

Sözlüğü bırakmayı hiç bu kadar ciddi dusunmemistim.
gulsah ozden aysegul gumburtuye gitti. allahtan 1.lik sacma olmadi ya. akillara survivor 1. turabi geliyor, kime niyet kime kismet. evet ciddi ciddi analiz yaptim.
ne önemli bir yarismaydi.izlemeye doyamadik.bu gece üzüntü den uyuyamam la.agliyorum şimdi. lanetler.
Çiğdem birinci olcak şimdiden yazıyorum.
Aralarından en tarzı ve tatliskosu özdendir.

Simada ex aşkım.
Onu izleyen kiz arkadasimi basketbol macina goturmuyoruz.
sözlükte başlığının açılmaması gereken programdır.
geçen açtım tv'yi seyrediyorum. bir yandan da başka bişeyle uğraşıyorum. allahım uğul uğul bi ses. bik bik bik, cak cak cak...

tamam kurgu olduğunu biliyoruz, kızların kavga etmesine çanak tutulduğunu biliyoruz fekat bunları arasan bulamazsınız. hani şurda erkeklerin türk kızlarını aşağılamak için kullandıkları ''kezban'' kelimesinin tam karşılığı ekranda. para için azarlanmaya razı olmuş bir avuç insan. özetle; beş dakikan fazla dayanılması mümkün değil.
dizinin altında jartiyer giyen bir adet nihal barındıran yarışmamsı.
Evlilik programlarına alternatif olarak her aksam izlemeyi tercih ettiğim program.
Ayşegül tam ekranlara oynayan bir oyuncu. Arkadaşım bu moda yarışmasıysa elbisesine yorum yap çekil aq. Ama yok, saçma sapan yerlerden konu açar, yok bana şurada şunu dedin, şunu şöyle yaptın... lan kıyafeti ile ilgili tek şey söyleyemiyor. Sürekli kavga çıkarıyor her şeye muhalefet oluyor. Karşıma çıksa yolarım saçını başını.
Jüri üyelerinin sessiz sedasız, kimseyle laf dalaşına girmeyen sakin yarışmacılara; "sende biraz savun ama kendini, ne bu korkaklık, sende bir iki laf söyle, bak sana neler diyor" şeklinde çıkıştığı lümpen program. jüri fena derecede lümpen, leş.

yarışmacılar 3-4 tanesi hariç evlerden ırak.

hele o ayşegül. en ufak eleştiri aldımı makinalı tüfek gibi kendini yırta yırta cevap veriyor. ayşegül beynim şişti nediyosun diye televizyonun sesini açtığımda. kızım hiç mi agresyon kontrolün yok senin. hay senin donunu yırtsınlar bu ne çene be.
Ayşegülün tripler havada uçan program.
Jüri üyelerinin bariz bir şekilde lümpen olduğu aşikâr. hepsi arabesk meraklısı, hepsi avam arabeskçilere hasta. ayılıp bayılmalar, kendinden geçmeler, nedir bu ? kimsiniz siz ? moda gibi üst kültür, entelektüel bir mecrada isim yapmışsınız, televizyon kanallarındasınız, türk moda sektörüne yön veren isimler olacaksınız, idol kabul ediliyorsunuz sektörde pek çok kişi tarafından. fakat o ne arabesk merakıdır yahu.

program pavyon gibi. sebastian kovalasın sizi.

ayşegül evlerden ırak. üstüne para verseler almam. birtane düzgün bir yarışmacı yok. ayşenur balcı açık ara hepsinden iyi giyiniyor bu bir gerçek, ezgi baylar ve gönlümün sultanı kendi isteğiyle geçen sene elenen mihriban hariç hepsini at çöpe gitsin.
orospu yuvası program.
daha fazla izlenme oranı uğruna bilmem kaç tane çaçaronu aynı sahada kapıştırma üzerine kurulu moda ve stil programı olduğunu "iddia eden" yarışma programı. kendi yetmiyormuş gibi bir de all star çıktı. *
Kız arkadaşım nedeniyle arada bir izlemek zorunda kaldığım, metrekare başına en çok gerizekalı düşen programdır.
Ya yemin ederim, beni bu kadar agresif yapan baska birsey yok.
(bkz: ay öldüresi var beniii)
Türkçeden soğdum valla. Allahım boğasım geliyor ağdalı ağdalı konuşan tipleri.işte benim sinirim all star saol Acun ota boka all star yapıyorsun. bizim günah ne.
bunlara yorum yapmak külliyen kelime israfı.
bir dizi dolusu tokatlanası ego delisi insan programı. allah tan cevremde böyle insan yok çoktan döverdim bi kere düzgün konuş diye.
şüphesiz ki;

allah onları ibret olsun diye yarattı.