bugün

salih abi: ben istanbul şivesi anlıyom ama gonuşamıyom.
Ahmet Kural: isterseniz geometrik bir şeyler yapalım, üç genç birbirine taksın kafayı hayın tarlasına çevirsinler zinhar adasını.
Oğuz Cemcir' in ofisinin ismidir ve dizi 14. bölümü ile , 14. bölümü göremeyen Üsküdar'a Giderken' in intikamını almıştır adeta Türk Televizyonlarından. 14. bölüm efsane olarak yayınlanmış, bölüm sonunda Üsküdar' a giderken' in jenerik müziğini çalarak hem süper bir gol atmışlardır hemde benim gözlerimi doldurmuşlardır.
(bkz: Üsküdar' a Giderken dizisinin kaldırılmasının insanlar üzerinde yarattığı travma)
Dizi şu bölüm bozdu bu bölüm bozdu giydirmelerine maruz kalmaktadır her hafta. Ama gerçek olan şu ki her bölüm şükeladır.
Büşra Pekin'in diziye dahil olmasını bende başlarda pek kabullenemedim açıkcası. Biz Murat- Ahmet- Sadi iyiydik nidaları da atmadım değil. Ama yeni yeni ona da ısınıyorum. insan sevince nelere alışmıyor ki zaten. Fakat yinede diziye az tanınmış, güzel bir kız katılması şart.
Yolları açık olsun.
aralardaki büşra pekin showlara bildiğin uyuz olduğum dizi.
sanki çghb nin uzantı skeçleri gibi ki bu iki yapımı bile aynı cümle içinde yazmak istemiyorum.
bugün 22:15 itibari ile izleyicisini yine koltuğa çivileyecek olan dizidir.
yalnız ben eski kadroyu daha çok seviyordum, tüm donukluğuna rağmen aşkın daha iyiydi. yılmaz erdoğan esprileri ile yetişmiş, bu doğallığı bir çghb'ye çeviren büşra pekin olmadı ya la diyoruz.
23:30'da başlayacağı duyurulan dizidir. Maç mı var bugün?
star tv nin yakında kıçına sokacağı dizi.
allah belanı versin star tv.
star tv'ye en derin saygılarımı sunmama vesile olan dizi.
ulan star, ulan star. sen bu dizinin kıymetini bilme, elbet birgün bilen biri çıkar.
(#16910485) sonunda sesimizi duyurabildiğimiz kanalın agır topu. aga büşra denen yeteneksize de jubile teklif etseniz, sinema filminize bile kombine alırım.
an itibariyle yeni bölümü başlayan, ülkenin en kral dizisi.
macaristan türkiye maçının zulmünü unutturması umut edilen dizi.
internetten izlenerek strese girilmeyecek dizi. defalarca izlenir, espri kaçırınca başa sarıp izlenir, o derece datlı, bir o kada farklı.*
an itibarı ile aziz - samet diyoluğunun benzerini yapmaya çalışmış dizi,, izliyoruz ailecek bakalım.
--spoiler--
salih abi diyorum, başka da bir şey demiyorum...
--spoiler--
senaryonun gerçek yaşama uygun olduğunu bir kez daha gösteren dizidir. dizi resmen "meslek hikayeleri" muamelesi görüyor. bi' o güne al, bi' şu günün saatini değiştir. ne la bu dalga mı geçiyorsunuz? starlar oynuyor o dizide! star onlar! akıllı ol star!
doktor faruk'un kadınlar hakkında yaptığı; ''kadınlar marketteki sütler gibidir. paketi açarsan iki hafta, açmazsan gider bir iki sene'' tespitiyle günümüz gençliğine yol gösterici olmuştur.
Büşra pekin i ordan alın.olmuyor.olabilemiyor.
salih abiyle vedat arasında geçen kurban muhabbeti yanılmıyorsam selçuk aydemirin burak aksak ile yaptıkları kurban dizisine gönderme olmuştur.
büşra pekin in itici oyunculuğunu sergilediği dizidir.
--spoiler--
adını da gavat yelleri goyak!
--spoiler--

(bkz: salih abi)
birisi işler güçler'i çalmış yerine alemin kralı'nı yayınlıyor galiba. bu ne lan? salih abi olmasa gülemeyeceğiz.
gecenin bu saatinde hafta içi insanların işi gücü umursanmamaktadır. sabah nasıl kalkacak insanlar ilginç. dizi öldürülmek için bu saate alınmış. bir de dakika başı reklam.
bozuyor gibi.
büşra pekin dizinin amına koymaktadır. bu kadar net.
Git gide bozmaya başlayan dizi bana göre iki kişi yürütüyor.

1. Salih abi
2. Vedat