bugün

çorbası yapılan, pis kokulu sakatat, mide.
aklı olan insanın yemeyecegi bise (bkz: midye dolma)gibi
işkembe yapılmadan önce çok iyi yıkanırsa lezzetli olur. pulbiberle süper gider.
iskemlenin yanlıs yazılmıs hali.
latince de rumen dir... içinde "bakteri florası" vardır, bu mikroorganizmalar selülozu parçalayabilme yeteneğine sahip olduklarından çok önemlidirler...
işkembe çorbası sanıldığı gibi sadece işkembeden yapılmıyor.işkembe çorbası ince kıyım şirden ile karışık olarak verilir.Ha o sizin dediğiniz (bkz: Tuzlama)
*
(bkz: kokoreç)
kokusu ve görünüşü berbat olmasına rağmen tadı eh işte katlanılabilir olan yiyecek. ama ben sanırım daha fazla yiyemeyeceğim.
Corbasi harikadir. Hele hele sirke ve sarimsakla acayip harikadir.
Az once haşlanmışından yarım kilo yediğim. deniz tuzuyla beraber efsane.
katılıyorum, hayvanlar yesin daha iyi hem sevap point.
atış merkezi.
Gorgu kurallarindan birisi baskalarinin yedigi seye iyy dememektir. Sen yemiyorsan yeme sana ne milletin yediginden.
(img:#1529764)
Her kurban bayramında sonra annemin yaptığı leziz çorba.
Sevmeyenin damak zevki yok.
Açık ve net.
Tüm çorbalar içerisinde yapım teferruatları en fazla olanıdır. Haliyle tadı da en güzel olanıdır. Afiyetle içilir.
içinde bulunan protein, ve daha da önemlisi sarımsaktan dolayı benim için yükleme dozunda sefalosporin grubu antibiyotiğe eşdeğerdir. kesinlikle test ettim. fda onayı almamış antimikrobiyal ilaçtır.
Ulan olsa da içsek be, gönder gelsin.
çorbası yerinde içildiği zaman güzel olan şey böyle bol sarımsaklı olsa da mideye indirsem.
bol sirke ve sarımsakla iyi gider.
çorbası olsa da içsektir.
sarıhan işkembe'de içilesidir.
görsel
Sadece çorbası mı yapılır sandın?
çorbaların şahıdır.
(bkz: işkembe i kübra)
sığırın miğdesidir.