bugün

tatil gunlerinden sonra daha cok kullanilan cumle.
bir de pazar gunu ise gitmek zorundaysaniz bu buyuk bir iskencedir.
sabahlari kalkmak istemeyince yine tekrarlanir cumlemiz . o tatli uykundan uyanirsin ama gozlerin acilmaz o derece berbat bir haldir bu. o yuzden sabah uyanayim diye calar saatin melodisini hep kipir kipir bir sarki koyarim ki en azindan ondan gaza gelip kalkayim diye ama daha 5 dk sendromuylada basim belada oldugu icin ilerde bulacagim ise soyle bir onbir gibi falan gitmeyi planliyorum. gsfli olmanin verdigi rahatlik galiba.
(bkz: pazartesi sendromu)
işsizleri kıskandıracak cümle.
işi olan her yazarın an itibariyle düşüncesi. Evet.
okula gitmek istemiyorumun bi üst aşamasıdır kendileri.
Katılıyorum peki nasıl para kazanmayı düşünüyorsunuz.
işten bıkmış şahsın beyanıdır. sabah millet uyurken siz işe gidersiniz bu da etkin rol oynar.
gidecek bir işi olup da gitmeyen kişi söylemidir. acele olarak kendine gel hemşerim der bu bunalımdan çabuk sıyrılması için allah'a dua ederim.
işe gitmek istemiyorum çünkü; kimseyi sevmiyorum.
Bir çok insanın kafasından geçen cümle. Evet.
beni benden alan düşüncenin söyleniş biçimi.ancak işteyim.
en çok pazar yatma saatinde ve pazartesi kalkma saatinde söylenen cümle.

ama ss gidiyoruz millet. ya seve seve ya sike sike. o yüzden işinizi sevmeye bakın güzel yanlarını çıkarmaya bakın.
Benim de bugün okulum yok geç kalktım. Çalışanlara kolay gelsin.
sağlık problemin olabilir. kan tahlili yaptır.
görsel
Benim gibi yapın baba parası yiyin.
valla ya sabah sabah ise mi gidilir aq.
istemiorum yazan birini işe alanda zaten sıkıntı var. Sen en iyisi işi bırak ve bu ayıptan o firmayı kurtar.
1 saat önce işten geldim. inanın gece çalışmak çok daha kötü. Günler birbirine giriyor, geceniz gündüz oluyor vs. Şikayet etmeyin bence. Evet.
kapitalist sistemin köleliğinden kurtulmak istiyorum. Hiç çalışmamak istiyorum. varmı yolunu bilen ?
gitme o zaman.
evet bazen çok bunalıyorum ama 2-3 gün işe gitmesem daha çok bunalıyorum.
Bana da bir an geliyor bu his instagram'da gezinirken. Ulan diyorum, bıraksam ya şu işi. Bunlar gibi gezsem, tozsam...
Sonra işe gidiyorum, kafam dağılıyor, havam değişiyor. Evde oturup yapacağın şeyler sınırlı. 1. gün gezdin, 2. Gün gezdin, ya 3. Gün?
Stalk seni a noktasından b noktasına götürmüyor.
Hellö, daha bu sabah gitmeyeyim diye yeminler ettim kendime. Planim da hunharca uyuyakaldigimi soylemek. Plana bak. Planin gecerliligi 2 saat.
Tabii ki pasa pasa kalkip gittim. Cunku deneyler... Burada aglayan suratlar var.
kendi işini kur o sana gelsin.
çözüm isteyen istek.